Koolitus- Jaapani äritavad 

Jaapani äritavad- koolitusi saab viia läbi ruumides, kus on istumise võimalus, hea kui on olemas ka lauad. Vaja on veel ekraani ja dataprojektorit.
Hästi sobivad Café Gustavi (asub Lauluväljakul) ja Õpetajate maja ruumid, mida saab rentida Baltic Toursi kaudu.

Pakkumine: Jaapani äritavad

Koolituse kirjeldus:
Jaapan on riik, kus valitseb rahu ja harmoonia ning, kus pikaajalised traditsioonid ning ultramodernsus eksisteerivad sõbralikus koosluses. Riigi rikas ja värvikas ajalugu ning kultuur on loonud Jaapanile iseloomuliku hierarhia, aukoodeksi ja etiketi, mis kajastuvad tänapäeval paljudes äritavades. Kui Sinu organisatsioon planeerib Jaapaniga ärilisi kontakte luua, siis Sinu potentsiaalne edu sõltub kindlasti selle unikaalse kultuuri ja äritavade mõistmisest.
Tutvume Jaapani kultuuri põhiväärtustega: Wa , Kao ja Omoiyari. Heidame pilgu igapäevasele töökultuurile, Jaapani ettevõtete hierarhilisele ülesehitusele ning Konfutsionismi mõjule jaapanlaste töösuhetes. Äritegemise edukusele aitavad kindlasti kaasa kõrgetasemelised suhtlusoskused. Mõisted: honne-tatemae (tõeline pale), enryo (teiste inimestega arvestamine), nemawashi (läbirääkimise tehnika), senpai- kohai (vanusel baseeruvad suhted) aitavad mõista jaapanlaste ärilist suhtluskeelt. Äritegemiseks on olulised pisiasjad nagu nimekaardid, korrektsed tiitlid, kingitused, kehakeel ning viisakas vestlusoskus. Kindlasti ei tohiks aga tähelepanuta jätta ka mõnesid väikeseid nn. tabu teemasid, millest tasuks jaapanlastega suheldes hoiduda. Koolitus sisaldab lisaks äritavade tutvustusele kerget jaapanipärast einet, mille käigus on võimalik praktliselt proovile panna koolitusel käsitletut.

Jaapani äritavadest räägib Kertu Bramanis.
Kestvus: ca 2,5 tundi

Tingimused: 

  • ruumid peavad kliendil olemas olema või saab lisatasu eest tellida Baltic Toursi kaudu
  • trahvivaba koolituse tühistamine 14 päeva enne ürituse algust, E-R kl. 09:00-17:00
  • tellimusele lisandub broneerimistasu vastavalt teenustasude hinnakirjale, mille leiate siit... 
  • kliendikaardi omanikele kehtivate soodustustega saate tutvuda siin...

Vastutav teenusepakkuja MoshiMoshi.


Tellimine Baltic Toursi müügiosakonnast, tel: 630 0400 ja 740 0000.

 
Viimati uuendatud 30. juuni 2016
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee