Meeskonnaga koosolekule ja puhkama Soome kalurikülla! 

Baltic Tours kutsub sind Herrankukkarosse - ehtsasse kalurikülla Turu saarestikus. Helisingist vaid 2,5 tunni kaugusel asuv Herrankukkaro sobib ideaalselt meeskonna premeerimiseks või koosoleku pidamiseks väljapool kontoriruume. Peale tegusat päeva on võimalik nautida ehtsat maasuitsusauna.

Pakkumine: Meeskonnaga Herrankukkarosse, hind ca 255 € / inimene

Küsi pakkumist!

Hinnas sisaldub:

 • peremehe tervitus Herrankukkaros, Törvajook
 • tervituskohvid otse lõkkelt ja soolane suutäis
 • koosoleku ruumid teie kasutuses koos kõige vajaminevaga, karastusjoogid ja puuviljad
 • lõuna Herrankukkaro perenaise moodi
 • pärastlõuna kohvid ja suustäis magusat
 • majutus 1 öö majakestes
 • suitsusaun ja Kõrkja Spa
 • rikkalik õhtusöök Koivuniemen Janne moodi
 • hommikusöök.

Lisatasu eest:

 • Laevapiletid
 • Transfeer Helsingist Herrankukkarosse (ca 2,5h)
 • Lisateenused Herrankukkaros

Herrankukkaro pakub lõputult erinevaid võimalusi. Olgu teie väljasõidu eesmärgiks koosoleku pidamine, kolleegide motiveerimine või lõbusas õhkkonnas meeskonna vaimu tugevdamine - Herrankukkaro pakub seda kõike!

Koosolekuruumid

Herrankukkarost leiab erineva suurusega koosolekuruume. Kõige suurem neist mahutab kuni 140 inimest aga leidub ka väiksemaid ruume. Tore variant on püstkoda, mis hoolimata oma audentsest väljanägemisest sisaldab kõiki tänapäevaseid mugavusi, mis vajalikud koosoleku pidamiseks. Püstkoda mahutab koosoleku tarbeks kuni 25 inimest kuid õhtul saab selle kerge vaevaga muuta peosaaliks kuni 100 inimesele. Nõupidamiseks sobivad ka väikesed majakesed, kuhu mahuvad seltskonnad 5-35 inimeseni. Koosoleku ruumide varustusse kuulub projektor koos ekraaniga, paberitahvel ja kirjutamisvahendid.

Mida teha Herrankukkaros?

 Herrankukkaros leiab lisaks tõsisematele koosolekuteemadele ka lõbusat meelelahutust! Eraldi asuv mängude väljak pakub erinevaid võimalusi põnevateks meeskonnamängudeks. Väga populaarne on Herrankukkaro olümpiamängud - mitmevõistlus, mis koosneb vibu laskmisest, tule tegemisest traditsioonilisel moel aja peale, vasaku käega märgi tabamisest jne. Suvel on võimalik minna kalastama, teha aerutamisvõistlus, võtta ette erinevaid kruiise Turu saarestikus ja palju muud. Talv pakub võimalusi jääkalastamiseks, orienteerumisvõistlus merejääl tormilampidega ja palju muud. Lisaks saab aastaringselt tellida meelelahutuseks bände, korraldada kokanduskursusi, veini- ja sigarikoolitusi ja palju muud.

Lisainfo siit>>

Saunad ja kõrkjaspaa

Peale tegusat päeva on eriti mõnus lõõgastuda värskendava joogiga saunas. Ja nendest Herrankukkaros puudu ei tule. Siit leiab maailma suurima maasuitsu sauna, kuhu mahub korraga sisse kuni 120 inimest! Lisaks veel 2 väiksemat suitsusauna aga ka tilluke "ühemehe saun", kus leili visates avaneb kaunis vaade Turu saarestikule. Saunast saab hüpata suurtesse kuumavee tünnidesse, mis asuvad mere kaldal kõrkjate vahel. Loomulikult ei puudu võimalus ka otse merre hüpata. Talvel on julgematel võimalus ennast jääaugus karastada!

Toitlustus

Herrankukkaro pakub Soome saarestiku parimat toitu, mis on lihtsad aga väga maitsvad. Aukohal on mõistetavalt kalaroad. Õhtusöök serveeritakse buffet kujul, kus valik on lai ning oma lemmikud leiavad ka need, kes kala suurt ei armasta. Eriline omapära on aga mõningatesse toitudesse lisatav tõrvaessents, mis annab roale põneva nüanssi!

Majutus

Herrankukkaros ei ole traditsioonilisi üheseid või kaheseid tubasid. Majutus on erinevates majakestes, mis mahutavad 4-30 inimest. Suurepärane võimalus kollegide või sõpradega koos mõnusalt aega veeta, ilma et keegi ennast üksikuna tunneks! Voodid on mugavad, leidub nii narisid, madratseid lavatsitel kui ka kaheseid voodeid. Eriti põnev variant on ööbida "sviidis Herrankukkaro moodi" - puu otsas asuv "linnupuur", kuhu kaks inimest lahedasti ära mahuvad!

Kohtumiseni Herrankukkaros!


Lisainformatsioon ning tellimine Baltic Toursi müügiosakonnast.

Telefon: 740 0000; 630 0400

 
Viimati uuendatud 08. mai 2012
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee