TULE ÄRIKLIENDIKS! 
Ärireisi korraldamiseks on täna võimalik valida väga mitmeid erinevaid kanaleid. Oled juba katsetanud traditsiooniliste reisibüroode ja erinevate veebikanalitega ning tead, millised on õnnestunud reisikorralduse tähtsaimad tegurid ja millised on ohud. Baltic Toursi ärikliendina on võimalik lahendada ettevõtte reisikorraldus professionaalse reisikonsultandi ning profitasemel mugava iseteeninduslahendusega tõhusaks komboks. 
Rakenduvad kõik Sinu ettevõtte erihinna kokkulepped, tasumine lepingutingimustel, kogu reisistatistika koguneb olenemata ostukanalist samasse aruandlussüsteemi, mis võimaldab ettevõtte reisieelarvel mugavalt silma peal hoida ning meie professionaalse taustameeskonna abiga võid kindel olla, et Sinu kolleegide reisid on läbimõeldult korraldatud, Sul on 24h reisitugi ning Sa saad pühenduda oma pakilisimatele tööülesannetele. 

Liitu Baltic Toursi ärikliendiprogrammiga enne 30. novembrit ning võida Nordica lennupiletid kahele.

Kõikide oktoobrist novembrini lepingu sõlminute ja vähemalt ühe ostu sooritanute vahel lähevad loosi 2 lennupiletit Nordica lendudele. Sihtkoht jääb Sinu ja reisikaaslase valida!

Tore võimalus teha endale või ettevõtte sümpaatseimale töötajale tore üllatus!
Loosimine toimub 01.12.2017 kõikide oktoobrist novembrini lepingu sõlminud ja ostu sooritanud ettevõtete vahel.

Lisainfot kampaania ja ärikliendi võimaluste kohta uuri emailil ariklient@baltictours.ee ja telefonil 6300409 või allolevatel linkidel.
Tere tulemast!
Viimati uuendatud 02. oktoober 2017
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee