Finnair Plus 

Seekord tutvustame Finnairi boonusprogrammi Finnair Plus. Finnair kuulub oneworld alliansi. Tuntumad partneril, kelle lendudel Finnair Plus kaardiga saab punkte koguda on British Airways, American Airlines, Malev, Iberia, Cathay Pacific, Quantas jt oneworld partnerid. Lennule registreerimisel või broneerimisel tuleb esitada oma Finnair Plus kaart. Juhul, kui punktid arvele ei laeku, on 6 kuu jooksul peale lennu toimumist reisidokumentide alusel võimalik punkte ka tagantjärele registreerida. Punktid kehtivad 5 aastat.

 

Finnair Plus kaardil on neli taset: Plus, Silver, Gold ja Platinum. Silver tasemele pääsemiseks on aasta jooksul vaja koguda 40 000 punkti ning sellega kaasneb juba küllalti suuri boonuseid. Lisaksäriklassi check-in’I kasutamisele (hoolimata piletitüübist) on Finnair Silver liikmetel õigus võtta Finnairi lendudele 40 kg tasuta pagasit ning kasutada Finnairi lounge.

 

Finnair Gold tasemele pääsemiseks on vaja aasta jooksul koguda  90 000 punkti ning lisaks Silver taseme soodustustele on Gold kliendil vaba pääs lisaks Finnairi äriklassi ootesaalidele ka kõikisse oneworld lounge’desse. Samuti on võimalik tasuta kaasa võtta kas golfi, sukeldumis- või suusavarustus ning broneerides pileti vähemalt 48h enne reisi garanteeritakse Finnairi lendudel kõrgemates klassides alati koht isegi juhul, kui lend on välja müüdud.

 

Platinum tasemel kehtivad kõik eelnimetatud soodustused koos võimalusega tasuta upgrade’iks ning samuti on võimalus osta oma pereliikmetele upgrade äriklassi boonuspunktide eest. Platinum tasemele pääseb, kui koguda aasta jooksul 150 000 punkti.

 

Kokkuvõtteks võib öelda, et Finnair Plus kaart tasub end ära, kui võtate tihti ette kauglende ja kasutate selleks Finnairi või oneworld alliansi kuuluvaid lennufirmasid. Pääsedes Silver levelile on soodustused võrreldes SASi Eurobonuse Silver tasemega suuremad (40kg vs 30 kg tasuta pagasit, lisaks pääs Finnairi lounge’desse). Suurim minus on see, et Tallinnasse lendavatest firmadest on punkte võimalik koguda vaid Finnairi lendudel.

 

Vaata lisaks ka www.finnair.ee.Viimati uuendatud 27. august 2014
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee