KLM ja Air France Flying Blue!  
See on ametlik boonusprogamm sellistele lennufirmadele nagu KLM, Air France, Kenya Airways ja Air Europa. Lisaks sellele teenid punkte lennates Sky Team alliansi lennufirmadega. Tallinna lendavad nendest KLM ja Czech Airlines, tuntumad liikmed on veel Aeroflot, Continental Airlines, Delta ja Allitalia.

Sarnaselt teistele boonusprogrammidele on ka Flying Blue’s neli erinevat taset: Ivory, Silver, Gold ja Platinum. Liitudes saab klient automaatselt Ivory taseme. Lennates teenib reisija kahesuguseid miile: award ja level miile. Award miile saate kasutada tasuta lennupiletite broneerimiseks (reisijal tuleb tasuda vaid lennujaama maksud). Samuti saab neid kasutada ka näiteks hotellides, autorendis või teiste partnerite teenuste kasutamiseks. Põhjalikku infot leiate KLM kodulehelt. Award miilid kehtivad 20 kuud (alates 01. aprill 2009, enne seda 36 kuud), kuid pikenevad automaatselt veel sama pikaks perioodiks, kui lendate selle aja jooksul KLM või mõne Sky Team partneriga.

Level miilid viivad Teid edasi kõrgematele tasemetele. Silver levelile pääsemiseks on tarvis koguda 25 000 punkti, Gold taseme tarvis 40 000 ja Platinumi jaoks 70 000 punkti. Jõudes Silver tasemele teenite lennates 50% rohkem miile, teil on õigus kasutada äriklassi check-in teenuseid, samuti käsitletakse teie pagasit esmajärjekorras. Lisaks 5 kg lisapagasit, garanteeritud koht kauglendudel (juhul, kui broneering on tehtud vähemalt 7 päeva enne lendu) ja prioriteet ootenimekirjas.

Gold tasemel lisanduvad eelpool nimetatud soodustustele sissepääs loungedesse, kauglendudel garanteeritakse broneering ka 24h enne väljalendu ja 10 kg lisapagasit. Lisaks teenite 75% rohem miile. Platinum tase on kõige eksklusiivsem. Sellele tasemele jõudnud kliente premeeritakse igal lennul 100% ekstramiilidega ja 20 kg lisapagasiga. Lisaks eksklusiivne teenindus ja sissepääs loungedesse. Rohkem infot erinevate tasemete kohta leiad www.klm.com

Lennates KLM, Air France, Kenya Airways või Air Europa lendudega, teenite iga lennu pealt võrdse arvu award ja level miile. Teiste partnerite lende kasutades teenite enamasti vaid award miile. Teenitud award miile saate kasutada lendamiseks nii KLM ja Air France lendudel kui ka Czech Airlines, Delta, Continentali, Bangkok Airways, Quantase, Maleva, Malaysian Airlines ja Aerofloti jt. lendudel.

Rohkem infot Flying Blue boonusprogrammi kohta leiate KLM kodulehel. Flying Blue kaart tuleb kasuks, kui lendate tihti just Sky Team partneritega. Võrreldes Eurobonuse (link märtsi äriklienti) ja Finnair Plusiga (link märtsi äriklienti) kehtivad punktid küll lühemal ajaperioodil, kuid samas on võimalus neid lõpmatuseni pikendada.

Lendamine on tegelikult lihtne!Viimati uuendatud 26. november 2010
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee