SAS Eurobonus 

Eurobonus programmi liikmena teenid punkte lisaks SAS ja Estonian Air lendudele veel 30 partneri lendudel. Eestist lendajatest olulisemad on vast Air Baltic, Austrian, LOT ja Lufthansa. Lisaks saab punkte teenida teatud hotellides peatudes ning ka autorendilt. Punktide laekumiseks tuleb esitada oma Eurobonuse kaart lennu broneerimisel või check in’is, kui punkte saab reisidokumentide alusel koguda ka kuni 6 kuud peale lennu toimumist. Boonuspunktid kehtivad 5 aastat ja neid saab kasutada preemialendude broneerimiseks kõigil Eurobonus partnerite liinidel (kohtade arv igal lennul on küll piiratud). Lisaks Sinule saavad punkte reisimiseks kasutada ka Sinu pereliikmed ja sõbrad.

Eurobonus programmis on 3 taset: Basic, Silver ja Gold.

Ühelt tasemelt teisele liikumiseks pead kvalifitseerumisperioodi jooksul (1 aasta) koguma Silver tasemele pääsemiseks 20 000 punkti ning Gold taseme tarvis 45 000 punkti.

Basic liikmetasemel teenid lennates boonuspunkte ning Sulle laienevad eripakkumised hotellitubadele, spaapakettidele, kinopiletitele jms. Lisaks soodustused Avis, Sixt ja Hertz autorendis.

Silver taseme saavutanu teenib lendudel enam punkte ning võivad tasuta kaasa võtta 10 kilo lisapagasit SAS ja Estonian Airi lendudel. Muude soodustuste hulka kuuluvad äriklassi check in’i kasutamine Estonian Airi, Air Balticu ja SASi lendudel, eelisjärjekord ootenimekirjas ning võimalus kasutada SASi ööpäevaringset klienditeenindust.

Gold tase on kõrgeim ning sellega kaasneb hulk soodustusi. Olulisemad neist on 20 kilo lisapagasit ning õigus kasutada rohkem kui 600 Star Alliance VIP ootesaali üle maailma.


Lendamine on tegelikult lihtne!

 

 
Viimati uuendatud 26. november 2010
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee