Veebikeskkonna
www.lennujaam.ee autoriõigused kuuluvad AS’ile Baltic Tours ja sellest keskkonnast edastatud reisipäringute ja broneeringutega tegeleb Reisibüroo Baltic Tours.

Broneerides lennupiletid või majutuse www.lennujaam.ee kodulehelt saavad meie kliendid lisaks mugavale ja kiirele ostukeskkonnale vajadusel kaasa reisibüroo tugiteenuse. Meie jaoks ei lõppe suhe kliendiga peale lennupileti väljakirjutamist vaid abistame kliente kõikides küsimustes, mis võivad ette tulla nii enne kui ka pärast lennureisi - sealhulgas piletite muutmised, tühistamised, lennugraafikute muudatused ja palju muud. Lisaks pakume võimalust broneerida Baltic Toursi kaudu ka kindlustust, majutust, autorenti, transporti jt reisimisega seotud teenuseid.

Baltic Tours on loodud 1989. aastal ja omab tänaseks rohkem kui 20 aastast kogemust reisivajaduste ja – huvidega klientide teenindamisel.

Baltic Toursil on klienditeeninduse kontorid nii Tallinnas kui Tartus. Alates 1996. aastast oleme Rahvusvahelise Õhutranspordi Assotsiatsiooni (International Air Transport Association) IATA liige, mis annab meile õiguse müüa ja iseseisvalt välja kirjutada kõiki lennupileteid üle maailma.

Eesti kontekstis omame pikka ajalugu, mille jooksul oleme edukalt hakkama saanud mitmetes kriisides ja pälvinud paljude klientide usalduse. Meie klientideks on nii puhkuse- kui ärireisijad nii Eestist kui välismaalt. Märkimist väärib ka riigisektori usaldus meie vastu – paljud riigi ja avaliku sektori asutused ostavad oma reisiteenused meilt ja moodustavad ca 25% Baltic Tours'i klientuurist.

Baltic Toursi krediidireitingut hinnatakse avalikult heaks ning meil on piisav garantiisumma, et vastutada oma klientide ees.

Reisimine on alati seotud emotsioonidega. Igaüks meist soovib, et tema reis oleks eriline ja meeldejääv, pakkudes vaheldust ning elamusi argipäevarutiini unustamiseks. Oma tegevuses seame esikohale eelkõige pikajalise partnerluse oma klientidega. Meie eesmärgiks on klientide erisoovide tundmine, seda ka siis, kui klient oma soovi veel täpsemalt sõnastadagi ei oska. Siit ka meie slogan:

Baltic Tours teab, kuhu viib!