Postkaardilik Lissabon 
Lissabon on üks romantilisemaid, ilusamaid ja armastatumaid linnu Euroopas. See on linn, mis varastab Su südame juba esimesel korral ning meelitab Sind aina tagasi ja tagasi. Olgu Sinu huviks ajalugu, veinikultuur, ostlemine või niisama kitsastel tänavatel seiklemine - Lissabon pakub midagi kõigile. Lühikese rongisõidu kaugusel leiab veelgi kaunimad ja romantilisemad linnakesed Sintra ja Cascais. Veidi kaugemal asub nn "Maailma lõpp" ehk Cabo da Roca.

Tegemist on näidishindadega reisimiseks 2019 maikuus. Täpne hind oleneb reisiperioodist, valitud teenustest ja reisijate arvust.

EDASI-TAGASI LENNUPILET TALLINNAST LISSABONI al. 250 € / in

3 ÖÖD MAJUTUST LISSABONI KESKLINNA
3* hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega al. 165 € / in
4* hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega al. 193 € / in
5* hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega al. 295 € / in


RIKASTA OMA PUHKUST MÕNE AKTIVITEEDIGA
Fado ja õhtusöök päikeseloojangul al. 68 € / in
Sintra, Cabo da Roca, Cascais ja Estoril al. 59 € / in

Lissaboni City Card  - tasuta ühistransport, tasuta sissepääs valitud muuseumidesse, tasuta rongisõit Sintrasse ja/või Cascaisse
24h kaart al. 19 € / in
48h kaart al. 32 € / in
72h kaart al. 40 € / inlinnapuhkus, lühipuhkus, linnapakett, hotellipakett, reisipakett, Lissabon, Portugal, Baltic Tourslinnapuhkus, lühipuhkus, linnapakett, hotellipakett, reisipakett, Lissabon, Portugal, Baltic Tourslinnapuhkus, lühipuhkus, linnapakett, hotellipakett, reisipakett, Lissabon, Portugal, Baltic Tours

TINGIMUSED
  • Pakkumises toodud hinnad on näidishinnad ja pidevas muutumises. Hinnad on võetud seisuga 03.01.2019, reisimiseks 2019. aasta maikuus. Küsi just Sinu eelistustele ja reisikuupäevadele sobivat pakkumist reisikonsultandilt.
  • Pakkumises toodud majutushinnad eeldavad kaht koos reisivat täiskasvanut.
  • Pakkumises toodud aktiviteedid toimuvad valitud kuupäevadel ja perioodidel. Küsi just Sinu eelistustele ja reisikuupäevadele sobivat pakkumist reisikonsultandilt.
Lisainfo ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
 630 0400, 740 0000Viimati uuendatud 03. jaanuar 2019
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee