Reisiprogramm 

Tegemist on ettevalmistatud programmiga, kus liikumisvahendiks on rendiauto ning reis toimub omal käel. Küll aga on broneeritud majutus kogu programmi vältel, samuti saab reisija kaasa voucherid, kaardid ja soovitusliku programmi. Hinna sisse kuulub ka 24h reisiabi kohalikult partnerilt.

1. päev
Saabumine Windhoek'i lennuväljale ja transfeer hotelli Terra Africa, hinnas hommikusöök. Raha on soovitav vahetada lennujaamas, sest seal ei võeta teenustasu.
Päev pealinna Windhoek'iga tutvumiseks. 

2.-3. päev
Kohtumine kohaliku esindajaga, kes jagab välja voucherid, kaardid ja annab informatsiooni kogu ringreisi kohta. Ringreisi ajal pakub kohalik partner Profile Safaris 24h reisiabi. Ettetellitud rendiauto kättesaamine, sõit ööbimiskohta Etosha rahvuspargis.
Ööbimine 2 ööd Okaukuejo Rest Camp’is. Laager asub joogikoha ääres, kus leidub vett terve aasta jooksul. Joogikoht on valgustatud, kuid loomad on sellega harjunud ega märka laagrit ega inimesi, kes neid jälgivad. Soovitame võtta õhtul mõneks tunniks koht sisse koos paari joogi, binoklite ning soojade riietega ning nautida võimalust näha elevante, šaakaleid ja teisi öise eluviisiga loomi. Kuival perioodil satuvad siia tihti ka lõvid ning ninasarvikud. Järgmisel päeval on võimalus pargis ringi sõita kas oma autoga või osaleda laagri poolt pakutavatel safarisõitudel. Hinnas hommikusöök.

4. päev
Pärastlõunal lahkumine Etosha rahvuspargi alalt ja sõit lähedalasuvasse laagrisse Onguma Bush Camp. Onguma looduskaitseala hõlmab  20 000 ha koos paljude liikidega. Väga levinud on lõvid, gepardid ja leopardid. Majutus Onguma Bush Camp'is, hinnas hommikusöök.

5. päev
Sõit Rundusse, kus saab tutvuda kohalike puidust käsitööga. Majutuskohas on võimalik tutvuda kohalike kultuuriprojektidega ja nautida päikeseloojangul avanevaid maastikuvaateid. Majutus Nkwazi Lodge'is, hinnas hommikusöök.

6.-7. päev
Sõit Caprivisse, Kwando jõe ääres asuvasse lodge’i. Siin tasub igal juhul teha läbi jõesafari (lisatasu eest), mille käigus näeb erinevaid linnuliike (piirkonnas elutseb üle 430 liigi). Piirkonnas on ka palju elevante. Majutus 2 ööd Camp Kwando's, hinnas hommikusöök.

8.-9. päev
Suund tagasi Windhoek'i poole. Majutus lodge’s Mahango rahvuspargi kõrval. Rahvuspark asub Okavango jõe ääres, lisaks arvukatele linnuliikidele elavad jões krokodillid ja jõehobud. Lodge pakub loomavaatlusi nii maad- kui ka jõgemööda, lisaks kalapüügivõimalust.

10. päev
Sõit Grootfontein'i. Majutus Fiume Lodge's koos hommikusöögiga. Lodge pakub võimalust tõlgi ja giidiga külastada bušmane, kes elavad endiselt traditsioonilisi eluviise järgides. Samuti pakutakse safarisõite ja tüüpilise Namiibia farmi külastamist.

11. päev
Hommikul sõit Windhoek'i (ca 3h), rendiauto tagastamine ja vaba aeg. Majutus Terra Africa's, hinnas hommikusöök.

12. päev
Päeval vaba aeg, õhtul tagasisõit.Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast

Telefon:
740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 26. märts 2014
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee