Namiibia-Botswana 

Avasta Aafrikat põneval ringreisil, mis viib Sind kahte riiki! Tegemist on ettevalmistatud programmiga, kus liikumisvahendiks on rendiauto ning reis toimub omal käel. Küll aga on broneeritud majutus kogu programmi vältel, lennujaama saabudes on vastas kohalik esindaja, kes viib kurssi programmiga, samuti saab reisija kaasa voucherid, kaardid ja soovitusliku programmi. Hinna sisse kuulub ka 24h reisiabi kohalikult partnerilt.

Millal minna? Parim külastusaeg on juunist novembrini, mil vihma esineb vähem.

Ringreisi pikkus: 15 päeva/14 ööd

Kohalik programm ööbimisega erinevates majutustes alates al. 1675 €
Vaata reisiprogrammi siit>>

Hinnas sisaldub:

  • majutus vastavalt programmile
  • toitlustus vastavalt programmile (hommikusöögid + 2 õhtusööki)
  • vastuvõtt lennujaamas kohaliku esindaja poolt
  • lennujaamatransfeerid
  • infomapp koos kaartide, teekonna kirjelduste, juhiste ning soovitustega
  • autorent kogu programmi vältel koos kindlustusega
  • 24h reisiabi programmi ajal.

Lisatasu eest:

  • lennupilet Tallinn-Windhoek-Tallinn (Air Baltic ja Air Namibia läbi Riia ja Frankfurdi), hind al. 1199 €*
  • viisad Namiibiasse ja Botswanasse
  • reisikindlustus

*Lennupileti hind kehtib lendamiseks madalhooajal; kõrghooaja lennuhinnad algavad 1460 €.
Lennupileti hind võib muutuda vastavalt kohtade saadavusele ja reisikuupäevale. Lõplik hind kinnitatakse broneerimisel.

Namiibia on põnev ja mitmekülgne maa, mis paikneb Atlandi ookeani kaldal kahe suure kõrbe (Kalahari ja Namiibi kõrb) vahel ning on ühtlasi ka üks maailma hõredamalt asustatud riike. Siit leiate võrratu maastiku, arvukalt loodusparke, kõrbeid, kanjone ja palju muud avastamistväärt. Namiibia on ideaalne koht safarideks. Safari käigus avastame Namiibia kõige põhjapoolsema ja idapoolsema osa, mida kutsutakse Caprivi märgalaks. Just siit voolavad läbi Kavange, Okavango, Kwando, Sambezi ja Chobe jõed, mis saavad alguse Kesk-Aafrikast ja kulgevad läbi Angoola, Namiibia, Zambia ja Botswana. Caprivi on lopsaka džungliloodusega ala, mis peidab endas mitut reservaati ja loodusparki ning veel siiani traditsioonilist eluviisi järgivaid rahvaid. Soojas Aafrika õhtus lodge'i rõdul õhtusööki nautides on võimalus jälgida mööda ujuvaid jõehobusid ja seda kõike fantastilise linnu- ja ritsikalaulu saatel.

Botswanas on võimalik nautida ürgloodust. Eelkõige on Botswana tuntud Okavango Delta poolest, mida peetakse üheks maailma põnevaimaks nähtuseks, kus meeletu Okavango jõgi suubub Kesk-Kalahari ja aurustub seal. Poole Eesti suurused soolapaljandikud (näit. Makagdigadi ja Naxi) on omapärased nähtused, mida tasub ATV-safaril või väikesel lennureisil ise kogeda. Üle kahe kolmandiku riigi territooriumist võtab enda alla Kalahari kõrb. Seda maad iseloomustab elevantide ja erinevate antiloopide ning haruldaste pruunvööthüäänide eriliselt suur arvukus. Päikeseloojangud Kalaharis jäävad meelde terveks eluks!

Namiibia viisainfo Välisministeeriumi kodulehel siin>>
Botswana viisainfo Välisministeeriumi kodulehel siin>>
Info vaktsineerimise kohta Terviseameti kodulehel siin>>

Oluline! Tagamaks Eesti kodanikele konsulaarkaitset välisriikides, soovitab Välisministeeriumi konsulaarosakond kodanikel end registreerida ehk anda teavet enda välisriigis viibimise kohta. Info registreerimise kohta leiate Välisministeeriumi kodulehelt siit>>


Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast

Telefon: 740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 01. juuli 2014
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee