Assoori saared 

Assoori saarestik asub umbes kahe lennutunni kaugusel Portugali rannikust, Atlandi ookeanis. Assoorid sobivad reisijale, kellele meeldib nautida ilusat loodust, tutvuda kohaliku eluoluga, puhata vaiksemas keskkonnas. Saarestik on vulkaanilise päritoluga, kokku on saarestikurühmas 9 saart - St. Miguel ja Santa Maria idapoolsed, Terceira, St. Jorge, Faial, Pico ja Graciosa keskel ning väikseimad Flores ja Corvo läänes. Tänu oma asukohale on Assooridel aastaringselt mahe kliima, keskmine temperatuur on üle 15 °C päeval. Kuna saaretsik asub keset ookeani, võivad ilmad olla tuulised ja kiirelt vahelduvad - kord särab päike, siis jälle kallab vihma.

Millal minna? Parim aeg Assooridele reisimiseks on aprillist septembrini.

Pakkumine: REIS OMAL KÄEL
Saartele on võimalik sõita ka omal käel, ostes meilt lennupiletid, majutuse ja muud vajalikud teenused. Lennuühendused Assooridele Lissaboni kaudu on küllalt mugavad ning lennud toimuvad kõikidele saartele.

  • edasi-tagasi lennupiletid koos maksudega, algusega Tallinnast al. 575 €
  • majutus 3* hotellis hommikusöögiga, hind  al. 35 € / üks öö ühele inimesele kaheses toas

NB! Baltic Toursist on võimalik osta ka Assooride lennupassi, mis võimaldab soodsa hinnaga broneerida mitme saare külastuseks mõeldud piletid.

Millal minna?
Assoorid on pigem suvine sihtkoht - loodus on siis lopsakaim ja lilled õites. Imeilusat vaatepilti pakuvad tohutud asaleade ja hortensiate väljad. Elamuse saab vulkaanikraatritesse tekkinud järvedest või laavakivi basseinidest.

Kuhu minna?
Kindlasti on soovitatav reisi ajal külastada erinevaid saari, sest igaühel on oma nägu. St.Miguel on peasaar, kus asub ka pealinn Ponta Delgada. St. Miguel on kõige elavam ja pakub ühtteist ka ööelust osavõtjatele. Pico on tuntud oma valgete veinide poolest, viinamarjaistandused on vahvad väikesed põllulapid, mis on ümbritsetud laavakividest aedadega kaitsmaks niiskete ja soolaste ookeanituulte eest. Väidetavalt on kauneim saar Flores, pisim on Corvo, kus püsielanikke on vaid veid üle 400.

Palun tutvu Baltic Toursi müügitingimustega!

Lähem info ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast
Telefon:
740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 13. juuni 2014
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee