Pakkimisnimekiri suvisteks reisideks Gröönimaale 

Riietus peab alati olema praktiline! Valmis tuleb olla nii päikesepaistelisteks päevadeks kui ka külmadeks hommikuteks ja õhtuteks.

Riietus peab olema praktiline –  kõige õigem on mõelda erinevate kihtide peale, mida saab juurde lisada või vajadusel ära võtta. Sisemine riiete kiht peaks olema sooja hoidmiseks ning välimine selleks, et kaitsta lume ja vihma eest.
 
Laevareisidele soovitame kaasa võtta ka sooja mütsi, kindad ja salli. Vee temperatuur on ainult paar kraadi üle nulli ja jäämäed muudavad õhu veelgi külmemaks. Kuid jahe temperatuur pole probleemiks, kui seljas on õige riietus. Jahe värske õhk muudab reisimiskogemuse veelgi meeldejäävamakas!

Linnaekskursioonide ja matkade jaoks soovitame jalanõusid, millel on profileeritud tallad. Lisaks  peaksid kaasas olema ka jalanõud, millega saab viibida siseruumides. Valgus võib õues olla väga ere, seetõttu peaks kaasa võtma päikeseprillid. Samuti oleks kasulik kaasa võtta väike seljakott, kus saab hoida fotokaamerat, lisariideid jms.

Reisid Gröönimaal läbivad piirkondi, mis on enamjaolt puutumata muust keskkonnast, paljudes kohtades ei ole silmapiiril ühtki inimasustuse märki. Seetõttu palume kõigil külastajatel hoolitseda arktika õrna looduse eest!


Pakkimisnimekiri
soe tuule- ja vihmakindel jope
kampsun (villast või fliisist)
pikkade varrukatega pluus
T-särgid
alusrõivad
sokid ja kindad
soe müts
sall
profileeritud taldadega jalanõud
kerged jalanõud/tennised
seljakott päevasteks retkedeks
hügieenitarbed
päikesekaitsekreem
huulepalsam


Äraantav pagas võib olla kuni 20 kg ja üks kott käsipagasiga, mis võib kaaluda kuni 8 kg. Rohkem infot võib leida siit>>
Viimati uuendatud 13. juuni 2014
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee