Kliendi reisimuljed Sügisvärvides Gröönimaast! 

„Olen Gröönimaalt tagasi ja väga õnnelik :) See oli super reis. Sealne on ikka midagi hoopis teistsugust kui meil (või ka mujal Euroopas, kus käinud olen)“.

See loodus... nii palju oli vaadata. Käisin ka icefjordidel :) See oli super! Illulissat oli selline, et ma käisin ja hoidsin imestusest suud avali. Ja sealne hotell (hotell Arctic)... see on üks lahedamaid ja oma tärnid igati ära teeninud! Sööd hommikusööki ja vaatad jäämägesid. Ja seal pakuti 15.00-17.00 kooki, kohvi ja teed külastajatele tasuta. Ma pole kusagil sellist asja näinud. Väga äge!
Mul on lihtsalt niiiiii palju positiivseid elamusi sellelt reisilt. Tõesti, väga äge oli“!


Gröönimaa erineb ikka väga palju Euroopast. See pole koht kuhu shoppama minna, see on see koht kus sa võtad fotoka ja jalutad ning naudid loodust!

Kolmandal päeval lendasin Ilulissati. Ja ülejäänud aeg sain siis tutvuda kohaliku eluga ning ringi vaadata. Super elamuse sain muidugi kui läksin jäämägesid vaatama (see on umbes paari tunnine tripp, kui valida lühem rada ja väga palju peatusi ei tee. Mina muidugi peatusin ja istusin pinkidel ja vaatasin ringi ja see läks päris pikaks). Kõndisin täielikult lumiste mägede vahel ühte rada pidi mis oli ka lumine ning täielikus üksinduses. Aga see polnud üldse hirmus, täiesti aeg iseendale!,
Käisin isegi ühes majas kus tehti põhjapõdrasarvedest ja muskuse jalgadest jne ehteid ja tupilak (kuulsad kujud Gröönimaal) ning erinevaid kujusid ja saane jne. Sattusin sinna kuidagi juhuslikult sisse astudes . Kalasadamas käisin ka kus nägin ehtsaid kohalikke kalamehi :)

Kui enne reisi mõtlesin kas valida 5- või 8-päevane pakett, siis olen tohutult rahul, et valisin viimase. Algul pani hinnavahe mõtlema, aga õnneks oli see mu unistustekoht ja ma tahtsin seal enamat näha kui ühte linna. Mulle väga meeldis, et oli lund. Algul kohale jõudes oli isegi peaaegu -20 kraadi ja samas teise linna jõudes oli väga soe ja päikesepaisteline.

Jäin tõesti kõigega väga rahule ning kui algul oli väike hirm, et lähen üksinda ja keelt väga ei oska, et kuidas ma aru saan kuhu ja kuidas ja mida tegema pean, siis tegelikult kohapeal polnud mitte ühtegi hirmu. Kõik sujus ja oli väga arusaadav.
Soovitan kindlasti külastada Gröönimaad! See elamus on ikka SUPER!

Ja suur tänu Teile, et sain oma unistuse täidetud :)

Autor Kadi.P, külastas Gröönimaad 2015 sügis. 
Viimati uuendatud 09. mai 2016
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee