Bahama koosneb 700 saarest ja 2400 väiksemast korallrahust ning ulatub Florida rannikust kuni Kuuba saareni. See endine piraatide ja rummismuugeldajate varjupaik on tänapäeval puhkajate paradiis. Bahama saarte suurimaks plussiks on uskumatult kaunis meri, kus vesi on nii selge, et kireva mereelu ja korallrahude avastamiseks pole snorgeldamiseks maski peaaegu et vajagi. Lisaks Nassau koloniaalarhitektuur ja botaanikaaiad, ühed maailma parimad golfiväljakud ja loomulikult valge liivaga rannad...

Pakume sihtkohas majutust hotellide kategoorias 4* kuni 5* ja toitlustust koos valitud majutusega  hommikusöögist kuni luksusliku kõik hinnas sidalduva teenuseni. Reisi pikkust on võimalik valida vahemikus 7-14 ööd sihtkohas. Tulenevalt lennugraafikust sihtkohta on vajalik ööbimine enne või pärast reisi Londonis.


Mõned näited laiast valikust:


Atlantis, Paradise Island 4+*, 7 ööd, hommikusöökidega, hind al. 1845 €
Atlantis, Paradise Island 4+*, 14 ööd, hommikusöökidega, hind al. 2560 €
Atlantis Cove 5*, 7 ööd, hommikusöökidega, hind al. 2635 €
Atlantis Cove 5*, 14 ööd, hommikusöökidega, hind al. 4140 €


Paketi  hinnas ühele inimesele sisaldub:

  • lend London Heathrow-Nassau-London Heathrow (British Airways)
  • transfeer sihtkohas lennujaam-hotell-lennujaam
  • majutus 7 või 14 ööd valitud hotellis kaheses toas
  • toitlustamine vastavalt valitud paketile.

Tähelepanu! Pakkumises on antud soodsaim hind. Võib juhtuda, et antud hind ei ole saadaval kõikidel väljumistel. Mida kiiremini meile oma reisisoovi edastad, seda tõenäolisem on, et soodsaim hind on saadaval valitud väljumisel. Lõplik hind kinnitatakse koos broneeringuga.


Lisatasu eest:
  • reisikindlustus
  • lennupiletid Londonisse ja tagasi
  • majutus Londonis.
Anna meie reisikonsultandile teada oma soovidest ja hinnapiirist ning me leiame Sulle sobivaima lahenduse!

Viisainfo
Eesti kodanik võib riigis viibida viisavabalt 90 päeva.
Täpsem riigi- ja viisainfo Välisministeeriumi kodulehel siin>>

Oluline informatsioon
Baltic Tours vahendab Suurbritannia reisikorraldaja Kuoni Travel reise alguse ja lõpuga Suurbritannia pealinnast Londonist. Vastutavaks reisikorraldajaks on Kuoni Travel. Kuoni on Suurbritannia suurimaid reisikorraldajaid ning nende sihtkohavalik on äärmiselt lai. Kuna reisid algavad Londonist, siis tulenevalt lennugraafikust tuleb Tallinnast lennukiga Londonisse sõites veeta minnes ja/või tulles öö Londonis. Soovitame kindlasti sõlmida ka reisitõrke kindlustuse, et vältida lennugraafikute muudatusest tulenevaid ebameeldivusi.

Millal minna?
Tänu jahedama Põhja-Ameerika mandri lähedusele on ilmad Bahama saartel veidi jahedamad kui teistel Kariibi mere saartel. Keskmised temperatuurid jäävad suvel 27-32°C vahele ning talvel 21-27°C vahele. Öine miinimumtemperatuur võib talvel langeda kuni 17°C kanti. Troopilise kliima tõttu on Bahama saared sobivaks sihtkohaks aastaringselt, kuid juunist novembrini võib esineda orkaane ning tasuks olla tavapärasest veidi ettevaatlikum.

Mida ette võtta?
Bahamal olles tasub külastada pealinna Nassaud. Nassaul pole küll midagi ühist „tüüpilise Bahamaga“, kuid ometigi on ta oma uhkete hotellide ja laia restoranivaliku, liiklusummikute ja elava ööeluga kujunenud üheks Bahama vaatamisväärsuseks. Lisaks elavale linnaelule leiad siitkandist huvitava koloniaalarhitektuuri ja lopsakad botaanikaaiad. Nassuaust pääseb üle silla ka kõrvalasuvale Paradise Islandile, kus suurimaks magnetiks on võimalus ujuda koos delfiinidega või lihtsalt vaadata pealt nende toitmist, mis on vaatemäng omaette. Loomulikult tasub Bahamal puhates snorkeldada või sukelduda sealsetel lugematutel korallrahnudel. Huvitavamad elamused ja kõige ilusamad rannad ning lahesopid ootavad Outer Islands saartegrupis – nii kutsutakse saari, mis asuvad Nassau ja Freeporti suurtest keskustest kaugemal. Lisaks kaunile loodusele on peaaegu igal saarel oma lugu piraatidest ja koloniaalajastust.


Bahama pole päris Sinu jaoks?
Anna oma reisisoovist meile teada ja me leiame Sulle alternatiivi enam kui 100 sihtkoha seast!

Palun tutvu Kuoni Traveli reisitingimuste ning Baltic Toursi müügitingimustega.

Lisainfo ja tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
630 0400, 740 0000Viimati uuendatud 02. juuli 2014
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee