Suurbritannia parimad golfihotellid 
Suurbritanniaga seostuvad vast eelkõige kuninganna ja Londoni punased bussid. Suurlinnadest väljastpoolt leiab aga rulluvad mäed, ajaloolised lossid, mis tänapäeval kasutuses hotellidena ning rahuliku elutempo, millesse sulanduda. Laiade roheliste aasade ja lopsakate metsade vahelt leiab ka mõningad maailma parimad golfirajad. Nii mõnigi neist on kogunud kuulsust mõne suurvõistluse toimumiskohana või hoopis leidnud koha filmilinal.

Oleme kokku pannud paar näidispaketti Suurbritannia hotellides, mida rahvusvahelised golfiarmastajad kiidavad ning kuhu ikka tagasi minnakse.
Ammuta inspiratsiooni altpoolt ja küsi just Sinu eelistustele sobivat pakkumist meie reisikonsultandilt.


NÄIDISPAKETID SUURBRITANNIA PARIMATES GOLFIHOTELLIDES

golfireis, hobireis, spordireis, baltic tours, reisibüroo, puhkusereis, suvepuhkus, talvepuhkus, golf, InglismaaThe Mere Golf Resort & Spa 4*, Inglismaa
The Mere on ideaalne kooslus uuest ja vanast. Ajaloolisest hoonest leiab modernse ja kõiki tänapäevaseid võimalusi ärakasutava spaa, ülimalt mugavad toad, kus lõõgastus on garanteeritud ning vägal heal tasemel restoranid ja baarid. Hotelli juurde käib hinnatud golfirada, mis on kuulsust kogunud ka mitmetes teleseriaalides ja moeajakirjade kaante vahel.

Nädalane näidispakett kahele reisijale al. 1970 €


golfireis, hobireis, spordireis, baltic tours, reisibüroo, puhkusereis, suvepuhkus, talvepuhkus, golf, InglismaaMacdonald Rusacks Hotel 4*, Šotimaa
MacDonald Rusacksi hotellist avanevad imelised vaated otse Old Course'i 18. augule. Lisaks paistab taamal ka St. Andrews Bay. Ajaloolises hotellis on vaid 68 tuba ning see garanteerib igale külalisele personaalse teeninduse ja lõõgastava atmosfääri. Hotelli sisse astudes tekib tõesti tunne nagu oleks saabunud oma maakoju.

Nädalane näidispakett kahele reisijale al. 2807 €


golfireis, hobireis, spordireis, baltic tours, reisibüroo, puhkusereis, suvepuhkus, talvepuhkus, golf, InglismaaThe Gleneagles Resort 5*, Šotimaa
Luksuslik Gleneagles hotell asub Šotimaa imekauni looduse keskel. Kõrgelthinnatut hotelli peetakse üheks parimaks omataoliseks Inglismaal ning pakub lisaks fantastilistele majutus- ja golfivõimalustele ka lõõgastavaid spaaprotseduure. Hotelli juurest leiab neli golfirada, millest üks on väljatöötatud Jack Nicklause poolt.

4-päevane näidispakett kahele reisijale al. 2359 €


Paketis sisaldub:
  • edasi-tagasi lennupilet Tallinnast Edinburghi
  • 7 ööd majutust valitud hotelli kaheses toas
  • hommikusöögid
  • autorent (7 päeva)

Lisatasu eest:
  • reisikindlustus
  • golfivarustuse vedu
  • golfi mängimine (green fee'd, caddiemaster, varustuse rent jne)

LISAINFO
  • Pakkumises toodud hinnad on näidishinnad, pidevas muutumises ning olenevad reisiperioodist ja vabade kohtade seisust. Küsi just Sinu reisiseltskonna suurusele ja eelistustele sobivat pakkumist Baltic Toursi reisikonsultandilt.
  • Pakkumisele kehtivad teenusepakkujate ja Baltic Toursi müügitingimused.


Lisainfo ja tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 740 0000, 630 0400Viimati uuendatud 22. august 2019
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee