Reisikava 
1. PÄEV. JOHANNESBURG - KRUGERI RAHVUSPARK
Kohtute oma grupiga varahommikul Johannesburgist veidi välja jääva hotelli juures. Varahommikuse alguse tõttu on soovituslik saabuda Johannesburgi vähemalt üks päev varem. Pane tähele, et lennujaamatransfeerid ei sisaldu paketi hinnas.

Peale üksteisega kohtumist on aeg istuda safaribussi ning võtta suund maailmakuulsa Krugeri rahvuspargi poole. Järgmised paar ööd ööbite safaritelkides, kus teie und saadavad metsiku Aafrika helid. Õhtupoolikul ootab teid ees õhtusöök koos traditsiooniliste tantsudega.

2. PÄEV. KRUGERI RAHVUSPARK
Alustate hommikut mõnusa hommikusöögiga, peale mida suundute autodega päevasele safarile.

3. PÄEV. KRUGERI RAHVUSPARK
Eelmine päev oli vaid sissejuhatus Krugeri imelisse loomariiki. Varahommikul algav safari viib teid Panorama teele, mida läbides näete lisaks loomariigile ka mitmeid looduse poolt tekitatud vaatamisväärsusi.

4. PÄEV. KRUGERI RAHVUSPARK - JOHANNESBURG
Sel hommikul ärkate taas vara, et ette võtta jalgsi safari. Peale ringkäiku pakite asjad ning suundute tagasi Johannesburgi. Õhtul ootab teid lõõgastav õhtusöök, kus üheskoos nähtu üle arutada.

5. PÄEV. JOHANNESBURG - MARGATE
Hommikul suundute lennujaama, et lennata rannikul asuvasse Durbanisse. Sealt suundute edasi põhjas asuvasse sukeldumiskeskusesse, mida peetakse piirkonna üheks parimaks haidega sukeldumise kohaks. Saabumisel seate end keskuses sisse, kontrollite varustust ning käite üle järgmiste päevade kava.

6.-8. PÄEV. PROTEA BANKS KORALLRAHU
Järgmisel kolmel päeval on kavas viis sukeldumist, mis annavad võimaluse tutvuda ühe maailma suurima kiskjaga. Pane tähele, et sukeldumistel osalemiseks on vajalik PADI Advance Open Water Diver sertifikaat. Rohkem infot sertifikaadi kohta leiad siit.

Sukeldumised viivad teid paikadesse, mis on koduks suurele hulgale erinevat liiki haidele. Mõnes kohas võib ühel päeval näha koguni kuni 200 haid. 

9.-10. PÄEV. ALIWAL SHOAL
Sukeldumise osa reisist ei ole veel läbi ning ka järgmised kaks päeva veedetakse vees. Seekord on sukeldumispaigaks Aliwal Shoal, kus teete kokku kolm sukeldumist. Just see paik on koduks maailmakuulsale Raggie's Cave'ile.

11. PÄEV. DURBAN
Peale hommikusööki suundute sukeldumiskeskusest Durbani lennujaama. Sealt edasi jätkub reis vastavalt individuaalsetele reisikavadele.Viimati uuendatud 19. juuni 2017
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee