Reisikava 
1. PÄEV. LEND TALLINN - ISTANBUL - KILIMANJARO
Maandume Kilimanjaro lennuväljal teisipäeva öösel vastu kolmapäeva 07.03 kell 01:50. Sõidame Arushasse ja majutume Mt Meru hotellis u. kell 04:00. Peale väikest une- ja puhkeaega hotellis läheme kell 10:00 hommikust sööma ning lahkume Mt. Meru hotellist kell 11:00 kaasas lõunasöögikarbid. 

2. PÄEV. ARUSHA - TARANGIRE (u 140 km, sõiduaeg u 3 tundi)
Jõuame Tarangire Rahvusparki u kell 14:00 pärastlõunal. Lõunapausile järgneb 3-4 tundi safarit. Õhtusöök safarihotellis.  

3. PÄEV. TARANGIRE - NGORONGORO 
Peale hommikusööki hotellis sõidame põhja poole. Möödume Manyara järvest ning läbides Great Riff Valley oru jõuame Karatu linna. Lõunatame Gibbsi farmis ning pealelõunal külastame köögivilja- ja kohviistandust. Hilisel pärastlõunal jätkame sõitu Ngorongoro looduskaitseala poole. Õhtusöök safarihotellis.  

4. PÄEV. NGORONGORO 
Ees ootab safari kõrgpunkt nn. maailma suurimas metsikus loomaaias. Peale hommikueinet suundume koos lõunasöögipakkidega Ngorongoro vulkaanikraatrisse, mis pakub ennolematu looduselamuse. Tänu oma mõõtmetele on kraatri põhjas nii metsi kuid soid, järvi ja allikaid, murulapikesi ja liivadüüne. Lõunatame väikese järve ääres, kus jõehobud sulistada armastavad. Peale lõunasööki jätkame safarit, õhtusöök safarihotellis.

5. PÄEV. NGORONGORO - ARUSHA - KILIMANJARO - SANSIBAR
Peale hommikusööki hotellis asume jälle teele, möödudes Manyara järvest ning kohalikest küladest. Lõunatame Arushas ning lendame Kilimanjarost Sansibarile. Check-in ja õhtusöök hotellis.

6. - 9. PÄEV RANNAPUHKUS SANSIBARIL
Rannapuhkus Sansibaril hommiku- ja õhtusöökidega hotellis. 

10. PÄEV. ALGAB KODUTEE
Check-out hotellist kell 10:00, soovi korral ja vabade tubade olemasolul saab lisatasu eest tube õhtuni pikendada. Pealelõunal transfeer lennujaama ning kell 19:00 lend Dar Es Salaami hotelli Serena, kus pakutakse enne äralendu õhtusööki (sisaldub hinnas). Kell 01:00 transfeer Dar Es Salaami lennujaama.

11. PÄEV. LEND DAR ES SALAAM - ISTANBUL - TALLINNViimati uuendatud 30. mai 2017
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee