Päikesereisid 
Reisimine on alati seotud emotsioonidega - on see laevakruiis, elamusreis, spaapuhkus, linnapuhkus, messireis, soojamaapuhkus või eksootikareis.

Koostöös heade partneritega pakume erinevaid puhkusereise. Hoia silm peal meie kodulehekülje avalehel olevatel kuumadel pakkumistel ja liitu meie uudiskirjaga!


Päikesereisid algusega Tallinnast 2016/2017 TALV:

HURGHADA, Egiptus: väljumised 01.12.2016-09.04.2017

LANZAROTE, Kanaari saared: väljumised 10.12.2016-12.02.2017

FUERTEVENTURA, Kanaari saared: väljumised 19.02-08.04.2017

TENERIFE, Kanaari saared: väljumised 09.11.2016-14.04.2017

DUBAI, Araabia ÜE: väljumised 20.12.2016-31.01.2017

BANGKOK, Tai: väljumised 09.12.2016-24.03.2017

COLOMBO, Sri Lanka: väljumised 13.01-24.03.2017

DELHI-ANDAMAN, India: väljumine 18.03.2017

SINGAPUR-BALI, Singapur, Indoneesia: väljumine 26.01.2017

HONGKONG-BORNEO, Hiina, Malaisia: väljumine 16.02.2017





Päikesereisid algusega Tallinnast 2017 SUVI:

KREETA, Kreeka: väljumised 15.04-20.10.2017

RHODOS, Kreeka:
väljumised 19.04-16.10.2017

KORFU, Kreeka:
väljumised 31.05-13.09.2017

ZAKYNTHOS, Kreeka: väljumised 27.05-22.07.2017 ja 01.09-06.10.2017

PATRA, Kreeka: väljumised 05.06-26.06.2017

 

ANTALYA, Türgi: väljumised 07.04-22.10.2017

 

NAPOLI, Itaalia: väljumised 06.09-27.09.2017 

RIMINI, Itaalia: väljumised: 07.06-12.07.2017

CATANIA, Itaalia väljumised 01.09- 06.10.2017

 

VARNA, Bulgaaria: väljumised 14.05-17.09.2017

BURGAS, Bulgaaria: väljumised: 29.05-03.09.2017


TIVAT, Montenegro-Horvaatia: väljumised 17.05-07.06.2017

PULA, Horvaatia: väljumised 22.08-19.09.2017

TIVAT, Montenegro: väljumised 04.07-25.07.2017


FARO, Portugal: väljumised 01.09-06.10.2017



ALMERIA, Hispaania:
 väljumised 01.09- 06.10.2017

MALLORCA, Hispaania: väljumised 05.09-03.10.2017

 

LARNACA, Küpros: 05.05-09.06.2017 ja 04.10-01.11.2017


MALTA, Malta:
 17.10 ja 24.10.2017



Lisainfo ning tellimine
Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 740 0000, 630 0400




Viimati uuendatud 16. november 2016
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee