Tuntud Egeuse ranniku pärl, kaunis Izmiri piirkond, asub Lääne-Türgis ja sisaldab endas elavat kesklinna ja väiksemaid, traditsioonilisi Türgi kuurorte. Izmiri provints on koduks suuruselt kolmandale linnale Türgis, Izmirile ise. Piki rannaäärt kulgevad mõned imelised kuurodid nagu Çeşme, Seferihisar, Foca, Selimiye ja Turunc, millest igaühel on oma kordumatu iseloom. See klassikaline rannapuhkuse piirkond on ka äärmiselt sõbralike kohalike inimeste poolt armastatud. Izmiris on kõik - uimastav rannik, võrratu ilm, fantastiline toit, suurepärane veesport ja märkimisväärne hulk maailmatasemel ajaloolisi ja arheoloogilisi paiku.

Lisaks suurepärasele rannapuhkusele, pakub  Egeuse ranniku piirkond oma külastajatele rikkalikku ekskursiooniprogrammi, mis eristub Antalya piirkonna omast. Senistest kuurortidest on mugav külastada järgmisi vaatamisväärsusi: Ephesus, Dalyan, Miletus, Didyma, Kleopatra saar. Just Ephesuses asus kunagi tuntud Artemise tempel. Türgi Egeuse ranniku võib vaieldamatult nimetada antiiksuse kaitsealaks.

Pakume ka huvitavaid ringreise, mille jooksul saate tutvuda enamike Türgi vaatamisväärsustega nn. Izmir, Pergamon, Troya, Ankara, Cappadokia, Konya, Hierapolis, Antalya.Viimati uuendatud 12. märts 2013
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee