Suusareisid Salt Lake City ümbruses 

Baltic Tours aitab Sul suusareisi planeerimist veidi lihtsamaks teha - jagame Sinuga kasulikku infot, mida Ameerika suusareisi planeerimisel kindlasti vaja läheb!

KUHU MINNA?

Väga hea piirkond suusareisiks on Utah ja Colorado osariigid, eriti aga Salt Lake City ümbrus. Majutuse (hotell või apartment) võiksid broneerida Salt Lake Citysse. Rendiautoga jäävad Sulle 30- kuni 60-minutilise autosõidu kaugusele kõik parimad suusakeskused. Tasuta parklasse saab auto jätta seniks, kuni naudid elamusterohket päeva mäel. Lisaks pakub ööbimine Salt Lake Citys palju toredat: šopping, restoranid, ööelu, NBA ja NHL mängud ja palju muud!

LENNUD

Lennata võib Denverisse või ka otse Salt Lake Citysse. Denverisse lennates tuleks rentida Salt Lake Citysse sõitmiseks auto. Salt Lake Citysse sõitmiseks tuleb ületada Rocky Mountains. Varu aega vähemalt 2 päeva - teed on väga head ja vaated on ilusad! Loomulikult on võimalik lennata ka siselennuga otse Salt Lake Citysse. USAsse lendamise puhul tuleks aga arvestada, et seal puuduvad transiiditsoonid - ehk siis saabudes esimese rahvusvahelise lennuga tuleb pagas välja võtta ja läbida piirikontroll enne, kui võid edasi suunduda siselennu check-in'i. Piirikontroll võib USAs teatavasti olla aga aeganõudev toiming. Edasi lennates varu kahe lennu vahele piisavalt aega!

Parimad lennuhinnad leiad broneerides meie e-konroris siin>>


VARUSTUS

Varustus tasub koju jätta. Lennukiga reisides on suuskade kaasavedamine esiteks tülikas ning teiseks tuleb selle eest maksta ka ekstra pagasitasu. Kohapeal on olemas väga head rendikohad. Varustus tasuks rentida pigem Salt Lake Cityst kui otse mäelt ning pikemaks perioodiks - tuleb soodsam. Hinnatase on võrreldav Soomega (6-päeva suusarent maksab keskmiselt 140 €). Võimalik on rentida ka erineva taseme/kvaliteediga varustust vastavalt sõitja tasemele (bronze, silver ja gold tasemed näiteks).

AUTORENT

Kohepeal tasub kindlasti rentida auto, et oleks mugav ringi liikuda. Nii on võimalus külastada rohkem erinevaid keskusi ja nõlvasid. Autot rentides soovitame pigem rentida suurem auto - ringi liikudes mahutate niimoodi hõlpsasti lisaks reisiseltskonnale ka oma varustuse ja muu vajaliku. Hea mõte oleks kas rentida või kaasa võtta ka GPRS seade, mis hõlbustab tunduvalt mägedes ja erinevate keskuste vahel liiklemist. Lumekette kasutada ei ole vaja, teed on heas seisukorras ning autoga jõuate Salt Lake Cityst kõikidesse Utah keskustesse 30-60 minutiga.

SUUSAKESKUSED

Nii Utah's kui ka Colorados on palju häid keskusi ning suur valik erinevaid nõlvasid. Kuna Rocky Mountains asub sisemaal, siis tänu kuivale kliimale on siin lund tõesti palju. Off-piste harrastajaid rõõmustab kindlasti puudri rohkus. Enne reisi võiks teha pisut eeltööd ning selgitada välja endale sobivad keskused, sest kuna väikese piirkonna peale on neid üsna tihedalt, on paljud neist nö "spetsialiseerunud". Näiteks Altasse ei lubata lumelaudureid, Snowbird on seevastu aga laudurite paradiis. Solitud on mõeldud vaid murdmaa suusatajatele. Kasulikku infot leiad kodulehtedelt siit>> ja siit>>

SALT LAKE CITY

Selle asemel, et broneerida majutus mõnes suusakeskuses, tasub peatuda hoopis Salt Lake Citys. Kõik suuremad Utah suusakeskused jäävad siit 30- kuni 60-minutilise autosõidu kaugusele ja majutus on siin tunduvalt odavam kui mäel. Samuti on erinevaid võimalusi, millega oma õhtuid sisustada, kõvasti rohkem. Sind ootavad erinevad restoranid, šopping ja võimalus minna oma silmaga vaatama NHL, NBA või NFLi mängu. Piletihinnad jäävad NHL mängudel 25-215 USD ja NBA mängudel 15-150 USD vahemikku. Suuremad outletid, kuhu šoppingule tasub suunduda, on Castle Rock Outlets ja Tanger Outlet  

Lisainfo ja tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast

Telefon:
630 0400, 740 0000
Viimati uuendatud 22. oktoober 2013
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee