Levile suusatama! 

Kaugus Helsingist 980 km. Levi suusakeskus asub 170 km polaarjoonest põhja pool. Levisse on kõige mugavam sõita Helsingist autorongiga Kolarisse. Kolarist on Levile vaid 88 km. Levis on väga suur valik erinevaid nõlvasid, endale sobivad rajad leiavad nii algajad kui ka edasijõudnud. Olemas on ka lumepark lumelauduritele ja suusatajatele. Kokku on 45 nõlva, mida teenindavad 26 tõstukit. Murdmaaradasid on kokku 230 km, neist 28 km on valgustatud. Levi on tuntud ka meeleoluka after-ski poolest.

PAKETID

Pakume Levile reise omal käel. Paneme kokku paketi vastavalt Sinu soovidele ja vajadustele koos majutuse (hotell või mökki), laeva- või lennukipileti, transpordi, kindlustuse ja muu vajalikuga.

MAJUTUS

Levil on kokku üle 900 suusamaja, lisaks hotellid Sokos Levi, Hullu Poro ja Sirkkantähti. Mõtle, kas soovid majutust mugavas hotellitoas, kus kõik käe-jala juures, ruumikas apartmendis või hoopis palkmajas keset loodust. Kõikides majades on võimalik tellida ka voodipesud ning lõpukoristus. Küsi lisa meie reisikonsultandilt ja kui oled otsustanud, siis broneerimine ise on juba lihtne.


LISATEENUSED

  • laeva-või lennupiletid Soome
  • autopakett Tallinn-Helsingi-Tallinn laevale
  • autorongi pakett Helsingi-Kolari-Helsingi
  • mäepiletid Levil
  • mootorsaani- ja põhjapõdra-safarid ja muud lisateenused Levil

Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
740 0000, 630 0400

 
Viimati uuendatud 07. oktoober 2016
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee