Villapuhkus Prantsusmaal 
Prantsusmaa on üks maailma populaarseimaid sihtkoht. Seda armastavad nii ajaloo-, kunsti-, moe- kui ka toiduhuvilised reisijad. Tänu oma suurusele, pakub Prantsusmaa väga erinevaid elamusi - rannamõnusid glamuurses Prantsuse Rivieras, maailma kõrgmoodi romantilises Pariisis, kunsti- ja kultuurielamusi ajaloolises Normandias ning maitseelamusi riigi keskosas Bordeaux ja Cognaqi piirkondades.

Kindel on see, et midagi leiab endale igaüks!

Puhkus külaliskorteris või -villas on ideaalne võimalus kohalikku ellu sukeldumiseks. Ei mingeid järjekordi hommikusöögil, keskööni telekat vaatavaid naabreid ega turistide horde akna all. Selle asemel võid hommikukohvi nautida oma privaatsel rõdul, teha hommikutrenni välibasseinis ja näha osa Prantsusmaast, kuhu paljud reisijad ei jõua.

Meie pakume villapuhkust järgmistes Prantsusmaa piirkondades:
Prantsuse Riviera: vaata pakkumisi siit>>

Pane tähele!
Käesolevate külaliskorterite- ja majade puhul on suuremal enamusel tegemist kohalike inimeste endi korterite ja majadega, mida periooditi välja üüritakse. Seetõttu ei saa seda võrrelda hotellimajutusega. Siiski on tegemist väga mugava, tihtipeale soodsama ja ehtsa majutusvõimalusega, et end tõeliselt sihtkohaga tuttavaks teha.

Majutuskohta saabudes tuleb üldjuhul tasuda deposiit, mille summa on fikseeritud ning jääb 200-1000 € kanti. Kui lahkudes on kõik omal kohal, siis tagastatakse deposiit täies mahus. Samuti tuleb lahkudes tasuda tarbimiste eest, kui need ei sisaldu juba hinnas.

Üldjuhul saab villasse minna alates kella 15.00-st. Täpsem saabumisaeg tuleb varasemalt kokku leppida, sest maja/korteri omanik või haldaja ei pruugi elada läheduses.

Suvisel perioodil on võimalik villasid ja apartemente rentida vaid laupäevast-laupäevani.

Lisainfo ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400

Viimati uuendatud 14. detsember 2016
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee