Ärikliendile 

Meeldejäävate kliendiürituste, õnnestunud seminaride ja põnevate motivatsiooniürituste läbiviimiseks kaasa professionaalne partner. 25 aastat kogemust ja kõrge kliendirahulolu on vaid mõned põhjused, miks eelistada reisibürood Baltic Tours.

Ärikliendil on võimalus kasutada kõiki tooteid ja teenuseid, mida Baltic Tours kui täisteenusega reisibüroo oma klientidele pakub. Korraldame riiklike ja eraettevõtete ärireise, pakkudes professionaalset travel management teenust spetsiaalselt äriklientuuri teenindamiseks koolitatud reisikonsultantide poolt.

Oleme abiks oma äriklientidele tööalaste reiside korraldamisel. Samuti anname nõu kuidas hoida reisimisega kaasnevaid kulutusi kontrolli all. Oma töövahenditena kasutame reaalajas toimivaid broneerimissüsteeme, omades ka õigust kohapeal väljastada pileteid.

Oma koostööpartneritele soovitame ärikliendi teeninduslepingut, millega kaasneb hulk eeliseid ning ettevõttele suunatud kasulikke teenuseid. See kõik muudab ametireiside korraldamise hõlpsamaks ning sujuvamaks!

Personaalsema pakkumise saamiseks palume ühendust võtta meie kliendihalduritega:

E-post: ariklient [ät] baltictours.ee
Telefon: 630 0409; 630 0414 

 
Viimati uuendatud 30. juuni 2016
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee