Kuidas toimub lennupiletite broneerimine?

1. Kõigepealt on vaja teha lennupiletite otsing. Süsteem pakub valikut 2 variandi vahel:

Lisaks saate sisestada konkreetse lennukompanii kui soovite vaid teatud lennukompanii pakkumisi. Juhul kui soovite lennupiletile lisaks majutust, autorenti, kindlustust vm teenust palun sisestage vastavasisuline märge kontaktandmete lehele.

2. Otsingutulemustest tuleks valida sobivaim variant klikkides soovitud hinnal kalendris.
3. Seejärel laetakse kalendri alla loetelu erinevatest lennukombinatsioonidest Teie poolt valitud kuupäevadel.
4. Liikuge hiirega sobiva variandi peale ja tehke üks klikk ("Vali lend").
5. Avaneb eraldi aken, kus tuleb ära märkida Teile sobivad kellaajad ja see järel lisada lennupiletid ostukorvi.
6. Edasi suunab süsteem Teid lehele, kus näete kokkuvõtet ostukorvi lisatud piletitest. Siin tuleks kindlasti tutvuda ka lennupiletite hinnareeglitega (Hinnareeglid)
7. Järgnevalt suunab süsteem Teid lehele, kus tuleb ära täita väljad reisijate andmetega ning valida sobiv makseviis.

Kuidas toimub maksmine?

Süsteem pakub järgnevaid võimalusi pileti eest maksmiseks:

Kliendi soovi korral väljastame maksmiseks arve. Palume jälgida arve õigeaegset tasumist. Laekumine peab jõudma Baltic Toursi kontole enne broneeringu kinnitusel märgitud pileti väljastamise tähtaega. Raha mittelaekumise korral broneeringud annulleeritakse. Lennukompaniil on õigus muuta hindu etteteatamata kuni pileti vormistamiseni.

Juhul kui valite maksmiseks pangalingi ja makse ebaõnnestub või katkestatakse, siis lennubroneering säilib ja saate sellekohase kinnituse oma e-postile.

Kuidas piletid kätte saab?

Piletid saadame Teile elektrooniliselt Teie poolt näidatud e-posti aadressile. Palume piletite kättesaamisel kontrollida koheselt piletite vastavust tellitule, kahtluse korral võtke ühendust booking [ät] lennujaam.ee, hilisemaid pretensioone ei pruugi olla võimalik lahendada.

Lende tuleb kasutada piletil olevas järjekorras. Kui reisija ei ilmu õigeaegselt lennule millele tal on olemas kinnitatud koht, on lennufirmal õigus kogu ülejäänud marsruut etteteatamata annulleerida.

Lennupilet kehtib vaid inimesele, kelle nimi on piletil. Nimi peab vastama reisidokumendis (ID kaart või pass) olevale nimele.


Kas pileteid saab muuta ja/või tühistada?

Piletite muutmisele ja tagastamisele kehtivad tavapärased lennufirmade poolt kehtestatud reeglid. Reeglitega on võimalik tutvuda broneeringut tehes, klikkides Ostukorvi lehel lingi "Hinnareeglid". Juhime Teie tähelepanu sellele, et tavapäraselt ei ole muudetavad ega tagastatavad sooduskampaania hindadega piletid. Muutuse või tühistamise soov palume saata booking [ät] lennujaam.ee. Piletite muutmise ja tagastamise korral kehtivad Lennujaam.ee teenustasud, vaata lähemalt siit>>