Reisikava 
1. PÄEV. SAABUMINE WINDHOEKI
Saabumine Windhoeki vastavalt individuaalsele reisikavale.
Rahvusvahelised lennupiletid ei sisaldu paketi hinnas.

Saabumisel transfeer hotelli, kus õhtupoolikul tutvute oma ingliskeelse rühmajuhi ja teiste reisikaaslastega.

safari, eksootikareis, seiklusreis, safarireis, Aafrika, spordireis, Baltic Tours, puhkusereis, päikesereis2. PÄEV. WINDHOEK - SESRIEM
Tänasel sõidul Sesriemi avanevad bussi aknast imelised vaated Namiibia loodusele. Mida edasi, seda harvemaks jäävad rohelised puhmad ning kõrb võtab aina enam võimust. Teie sihtkoht, Sesriem, on väravaks Namib-Nauklufti rahvusparki.

Saabumisel on aega end rahulikult sisse seada, veidi basseini ääres mõnuleda või külma joogi kõrvale imelist päikeseloojangut nautida.
Seejärel ootab teid ühine õhtusöök.

Hinnas hommiku- ja õhtusöök.

3. PÄEV. SESRIEM
Sukeldute Namibi kõrbe ning külastate Sossusvlei ja Deadvei lagendikke, mis on suured savi väljad keset hiiglaslikku punast kõrbe. 
Kohale jõudes ei ole imestada, et neid nimetatakse Aafrika omapäraseimateks paikadeks. 

Seejärel suundute Sesriemi kanjonisse, mis on sündinud tänu Tsauchabi jõele. Tegemist ei ole küll suure kanjoniga kuid siiski on vaatepilt imeline.

Hinnas hommiku- ja õhtusöök.

4. PÄEV. SESRIEM - SWAKOPMUND
Jätkate seiklust läbi pidevalt muutuva kõrbe. Tuul liigutab hiiglaslikke liivadüüne justkui tolmu ning seetõttu on kõrb iga päev eri näoga.

Teel Swakopmundi peatute omapärase nimega linnakeses - Solitaire's. Saabumisel ootab teid kohalik giid, kelle juhtimisel suundute väikesele ekskursioonile. Giid räägib teile, kuidas kohalikud siinse raske keskkonnaga hakkama saavad ning näitab väikseid kuid sitkeid loomi, kes samuti selles karmis paigas elavad.

Seejärel suundute Atlandi ookeani rannikul asuvasse Swakopmundi.

Hinnas hommiku- ja lõunasöök.

5. PÄEV. SWAKOPMUND
Hommikupoolik on vaba omal käel seiklemiseks.

Pärastlõunal võtate suuna Mondesa linna poole, milles võib näha ja tunda saksa ja aafrika kultuuride segu. Kohalik giid viib teid jalutuskäigule läbi linna, räägib selle eluolust ning ajaloost ja viib ka kohalikule turule. Just turg on see paik, kus saab parima ülevaate kohalike eluolust ja kultuurist.

Õhtupoolikul suundute ühisele õhtusöögile.

Hinnas hommiku- ja õhtusöök.

safari, eksootikareis, seiklusreis, safarireis, Aafrika, spordireis, Baltic Tours, puhkusereis, päikesereis6. PÄEV. SWAKOPMUND - PALMWAG
Peale hommikusööki suundute Twyfelfonteini kaljujooniseid vaatama. Need 2000-2500 aastat vanad kaljujoonised olid ühed esimesed UNESCO maailmapärandi nimekirja lisatud paikadest Namiibias. Üle 2500 joonisega Twyfelfontein on üks suurimaid omasuguste seas Aafrikas.

Hinnas hommiku- ja õhtusöök.

7. PÄEV. PALMWAG - ETOSHA RAHVUSPARK
Hommikupoolik on vaba lõõgastumiseks või omal käel ümbruskonnaga tutvumiseks.

Pärastlõunal võtate ette 5-6-tunnise autosõidu Etosha rahvusparki, mida peetakse Namiibia parimaks.

Hinnas hommiku- ja õhtusöök.

8. PÄEV. ETOSHA RAHVUSPARK
Veedate päeva Etosha rahvuspargis safaril.

Lõvid, elevandid ja ninasarvikud on vaid väike näide loomadest, keda sel päeval kindlasti näete. 
Etosha rahvuspark on kui sõõm värsket vett keset kuuma kõrbe. Lopsakad rohuväljad ning hiiglaslik soolaväli on koduks laiale hulgale erinevatele loomadele ja lindudele. Just siit leiab mõned Aafrika suurimad elevandid. 

Hinnas hommiku- ja õhtusöök.

safari, eksootikareis, seiklusreis, safarireis, Aafrika, spordireis, Baltic Tours, puhkusereis, päikesereis9. PÄEV. ETOSHA RAHVUSPARK - WINDHOEK
Peale hommikusööki suundute dr. Laurie Markeri poolt loodud gepardite kaitsealale. Käite külastuskeskuses ning kuulete, miks ja kuidas käesolev projekt alguse sai. Seejärel suundute lühikesele sõidule läbi ala, et neid imelisi kaslasi ka lähedalt näha.
Naasete tagasi keskusesse, kus teid ootab maitsev lõunasöök koos hingematva vaatega üle Waterbergi platoo.

Õhtuks jõuate tagasi Windhoeki.

Hinnas hommiku- ja lõunasöök.

10. PÄEV. LAHKUMINE WINDHOEKIST
Peale hommikusööki, lahkumine Windhoekist vastavalt individuaalsele reisikavale.

Hinnas hommikusöök.

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 10. juuni 2019
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee