Reisikava 
1. PÄEV. LEND TALLINN - ANTALYA
Lend Tallinn - Antalya.
Sõit Kemeri muuli juurde ja pardale minek. Võimalusel soovitame külastada Türgi sauna - hamami (lisatasu eest ca 20 €).
Õhtusöök ja öö jahil.

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid2. PÄEV. OLYMPOSE LINN, ADRASANI LAHT
Hommikusöök.
Purjetate iidsesse Olympose linna, mida ümbritsevad viinamarjaistandused, loorberipuud ja männid. Göksu jõe suudme lähedal 3. sajandil eKr asutatud linn oli üks antiikse Lüükia võimsamaid linnu. Sõna "olympos" tõlkes vanakreeka keelest tähendab "mäge". Võib oletada, et linn sai oma nime 2377 m kõrguse Olümpose mäe järgi, mis asub vaid 15 km põhjapool. Külastate iidset Olympost, mille üks huvitavamaid vaatamisväärsusi on muistse templi uksed, samuti suurepäraselt säilinud amfiteater. Olympose kaunis rand on suurepärane koht lõõgastavaks puhkuseks. Kevadel peidavad merikilpkonnad siin rannaliiva oma munad, millest mõne aja pärast kooruvad pisikesed kilpkonnad, kes naasevad imelisse veealusesse maailma. Naasete jahile. 

Lõunasöök. Vaba aeg puhkuseks ja ujumiseks. 
Nautides imelist maastikku, purjetate edasi Adrasani lahe poole. 

Õhtusöök ja öö jahil.

3. PÄEV. DEMRE (MYRA) - GÖKKAYA LAHT
Hommikusöök. 
Jahiga suundute Gökkaya lahele, et nautida hingekosutavaid vaateid mägedele, rannikule ja merele. 
Võimalus osaleda ekskursioonil Demresse (iidne Myra). Myra linn asutati 5. sajandil eKr. Kaasaegne Demre linn asub mõne kilomeetri kaugusel antiikse Myra varemetest. Kivist hauakambrid meenutavad tänaseni linna kunagist võimsust. Hauakambrite kõrval näete ka Kreeka-Rooma perioodist pärit amfiteatrit. 

Lähedal asub ka Püha Nikolause kirik. Paljud ei usu, et jõuluvana näol on tegemist ajaloolise isikuga. Tõde on aga see, et jõuluvana ei elanud mitte põhjapoolusel, vaid hoopis Lüükias. Myra piiskop, Püha Nikolaus oli jumalakartlik ja helde mees, kes hoolimata Rooma võimude tagakiusamisest, levitas kristlust kohalike linnaelanike seas. Tänu oma suuremeelsusele ja abivalmidusele kuulutati ta pärast surma meremeeste, kaupmeeste ja laste kaitsepühakuks. Arvatakse, et Püha Nikolaus on jõuluvana prototüüp. 

Naasete jahile. Lõunasöök. Vaba aeg meres ujumiseks ja Gökkaya lahe kirjeldamatu ilu nautimiseks. 
Õhtusöök ja öö jahil.

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid4. PÄEV. SAKLIKENTI KANJON - KAS
Hommikusöök. 
Võimalus osaleda matkal Saklikenti kanjonisse (lõunasöök sisaldub hinnas). 
Saklikenti kanjon asub umbes 50 km kaugusel Antalya kesklinnast. Saklikenti kanjon on Euroopa pikkuselt teine kanjon. Kanjon on kuni 300 meetrit sügav ja 18 km pikk. Tegemist on kitsa mäekuruga, mille kõrguste vahe algusest lõpuni võib olla kuni 700 meetrit. Kuru on kohati nii kitsas, et päikesekiired ei jõua kunagi selle põhja. Ka kõige palavamal suvepäral võib oru põhjas voolavat oja katta jääkirme. Seda kaunist kanjonit saab imetleda ainult suvel, kui jõe veetase langeb ning kanjonit saab jalgsi läbida. 

Lõunasöök. 

Seejärel jõuate endisesse kalurikülakesse – Kaş. Siin on suurepärane pelgupaik kõigile, kes otsivad rahu ja soovivad loodust nautida. Vaba aeg. 

Naasete jahile. 
Õhtusöök ja öö jahil.

5. PÄEV. SIMENA
Hommikusöök. 
Jaht suundub muistsesse Simena (Kekova) linna. Siin asub värviline rannaküla Üçağız, mis tõlkes türgi keelest tähendab „kolm lahte“. Siia pääseb ainult jalgsi või paadiga merelt. Majad, restoranid ja külalistemajad vaatavad alla kaunile lahele. Mõnes kohas võite märgata vee alla jäänud maa-alasid, mis tekkisid ilmselt 530. aastal pKr toimunud maavärina tõttu. Üle ujutatud sadulakujulisi hauaplaate võib täheldada nii Lüüria linnas Aperle kui ka naaberkülas iidses Simenas, kus 1440. aastal ehitatud linnus ümbritseb kaljusse tahutud väikest teatrit. 

Lõunasöök. Vaba aeg jahil. 
Õhtusöök ja öö jahil.

6. PÄEV. PHASELIS
Varahommikul väljub jaht Phaselise suunas. Hommikusöök ja vaba aeg jahil. 

Lõunasöök. 
Linnaekskursioon Phaselises, mis on üks Lüükia vanimaid linnu. Linnas näete Vana-Rooma ja Bütsantsi ajastust säilinud varemeid: akropol, amfiteater, saunad ja erinevad ehitised. Tõenäoliselt on linna kõige muljetavaldavamaks vaatamisväärtuseks muistse akvedukti varemed. 

Õhtusöök ja öö jahil.

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid7. PÄEV. KEMER
Hommikusöök. 
Jaht suundub Kemerisse. Saabumisel linnaekskursioon. Kemer on ilus ja hubane kuurortlinn. Kuni 1910. aastani oli Kemer veel väike asula ja seda hakati kutsuma Eskikoy-ks (tõlkes "vana küla"). Asula paiknes soises piirkonnas, mida ümbritsesid kevadeti lume sulamisel moodustunud tiigid. Kohalikud elanikud ehitasid mäenõlvadele 23 meetri kõrguse kivimüüri, mis kaitses asulat üleujutuse eest. Selle müüri tõttu nimetati linn ümber Kemeriks. Täna on tegemist lõunaranniku ühe populaarseima kuurortiga, mis on kuulus paljude hotellide, restoranide ja baaride poolest. Ühest küljest ümbritsevad linna mäed, teisest kaunid rannad. 

Naasete jahile. Lõunasöök. Vaba aeg meres ujumiseks. 

Õhtusöök ja öö jahil.

8. PÄEV. LEND ANTALYA - TALLINN
Hommikusöök. Lahkute jahilt ja sõltuvalt lennuajast sõidate Antalya lennujaama. Lend Antalya - Tallinn. 

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 27. jaanuar 2020
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee