Reisikava 
1. PÄEV. LEND TALLINN - RIIA - BILLUND
Kogunemine Tallinna lennujaamas.
Lend Tallinn - Riia kl. 05.55-06.40, Riia - Billund kl. 07.30-08.30 (NB! Kohalikud ajad! Palun kontrollige lennuaegu paar päeva enne reisi). 

Saabumisel läheme ja paigutame oma pagasi hotelli hoiuruumi ning sõidame lõbutsema LEGOLANDI - miljonite klotside mängumaale. 
Lego pereäri on taanlaste au ja uhkus ning Billundis asuv Legoland on külastajatele avatud juba aastast 1968. Legolandi parke on avatud maailmas mujalgi, kuid kuna Lego sünnilugu on alguse saanud just siit väikesest linnakesest, siis on see kahtlemata tähelepanuväärseim omasuguste parkide seas. Igal algaval hooajal rajatakse Legolandi juurde uusi teemaparke või atraktsioone. Aastal 2012 avati nt Polaarmaa, kus sõidab ringi Ameerika raudtee stiilis kiirrong ja kus elavad päris ehtsad pingviinid. 

perepuhkus, soome, suvepuhkus, puhkus lastega, lastega reisile, Helsingi, Vantaa, spaa, veekeskus, lõbustuspark, Baltic Tours, Viking LineUusim ja hulganisti investeeringuid nõudnud on aastal 2016 avatud Ninjago ala, kus saab proovile panna oma võitluskunstideoskused. Kui jalad ära väsivad saate teha tiiru Legorongiga või vaadata jahedas kinos Lego Studio poolt valmistatud vahvaid 4D lühifilme. Legolandis asub ka mitmeid peredele mõeldud restorane. Väravapiletiga pääseb Legolandis kõikjale, vaid need lapsed, kes otsustavad endile Legolandi liikluslinnakus juhiload soetada, peavad plastikust kaardile trükitud lubade eest pisut veel rahakotist välja käima. Aga load näevad välja nagu päris!

Aastal 2015 toodi Billundi Legolandi ka maailma suurim legokonstruktsioon: Tähesõdade filmist tuntud X-Wing, mis koosneb 5,3 miljonist klotsist ja kaalub lausa 20 tonni. Ka aastal 2018 on oodata juba uusi üllatusi. Üks on kindel – Legolandis juba igav ei hakka! Kuna turistide huvi Legolandi vastu on suur, siis pingutatakse väga, et kogu Billund oleks lastega saabuvatele peredel üks tore ja mõnus peatuspaik. Billund on äärmiselt armas ja lastesõbralik koht, kus oma laste või lastelastega väärtuslikku aega veeta!

2. PÄEV. LEGOLAND
Hommikusöök rootsi lauas. 
Veedame ka teise lõbusa päeva Legolandis. Esimesel päeval jõudsite ehk juba ringi peale teha, kõik atraktsioonid läbi käia ning teisel päeval saate meeldima hakanud kohti uuesti külastada. Soovijatele õhtupoolikul väike giidiga jalutuskäik läbi skulptuuride pargi Billundi vanalinna. Huvitavat tegevust leidub terveks päevaks kogu perele. Öömaja samas hotellis.

3. PÄEV. LALANDIA VEEPARK, LEND BILLUND - RIIA - TALLINN
Hommikusöök rootsi lauas. 
Pagasi paigutame hotelli hoiuruumi. Lisaks Legolandis müramisele saab seal lähedal asuvas Lalandia veepargis nautida ka veemõnusid. Täna pühendumegi ujumisele. Lalandia on suur vaba-ajakeskus Billundis, mille üheks põhiliseks atraktsiooniks on 10 000 m² veepark Aquadome. Väidetavalt on see hetkeseisuga Põhja-Euroopa suurim veepark. Lisaks Aquadome´ile asuvad Lalandias ka laste mängupark Monky-Tonky, batuudid, ronimisseinad, keeglirajad ja talvemaailm, kus saab uisutada. 

Võimalus külastada ka uhiuut Lego Brand House´i, mis avati septembris 2017. Billundi linnasüdames asuv mängulise arhitektuuriga Lego esindusmaja teeb suure austusavalduse Lego klotsile ja selle ajaloole. Muuseumis on väljas ka Lego pere-ettevõtte esimesed tooted päris algusaegadest, milleks olid hoopis järelveetavad puupardid. Tegevust ja uudistamist jätkub Billundis terveks päevaks. 

Õhtul võtame pagasi ja läheme lennujaama. Lend Billund - Riia kl. 19.30-22.10; Riia - Tallinn kl. 23.10-23.59 (NB! Kohalikud ajad. Lennuajad võivad muutuda, palun kontrollige neid paar päeva enne reisi). Reis lõpeb Tallinna lennujaamas.

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 22. oktoober 2018
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee