Reisikava 
1. PÄEV. LAEVASÕIT TALLINN-STOCKHOLM
Väljasõit Tartust Vanemuise alumisest parklast kl 14.00, tallinlastega kohtume Tallinna sadamas D-terminali ees parklas meie bussi juures kl 17.00. Tallinki laev väljub Stockholmi kl 18.00 (NB! Väljasõiduajad võivad muutuda juhul kui laevade väljumisajad muutuvad. Palun kontrollige). 

Laeval meelelahutusprogramm, õnnitleme sünnipäevalisi, laulame karaoket ja tantsime hea tantsumuusika saatel, hoogsad võistlused panevad kaasa elama ja meeleolukas keskööshow teeb tuju heaks, ilusa ilma puhul saab laevatekil nautida merre loojuvat päikest. Ööbimine B-klassi kajutis (2-4 inimest kajutis vastavalt valitud majutusele).

2. PÄEV. SÕIT LÄBI ROOTSI
Hommikusöök laevas rootsi lauas (lisatasu eest). 
Stockholmi sisse sõites saab laevalt imetleda maailma kaunimat saarestikku. Kl. 10.15 kohaliku aja järgi saabume Stockholmi. Sõit läbi Rootsimaa. Ületame praamiga Öresundi väina ja praamisõidul näeme üle vee Hamleti lossi Helsingöris. Sõidame edasi Fyni saarele ja Jüütimaale ning ületame maailmas suuruselt teise rippsilla. Majutus järgnevad 2 ööd Fredericias.

perepuhkus, soome, suvepuhkus, puhkus lastega, lastega reisile, Helsingi, Vantaa, spaa, veekeskus, lõbustuspark, Baltic Tours, Viking Line
3. PÄEV. LEGOLAND
Hommikusöök rootsi lauas. 
Ja nüüd reisi maiuspala – KAKS PÄEVA LEGOLANDIS. Alustame oma hommikut Billundi vanalinna rajatud uhiuues ja ülipõneva arhitektuuriga Lego esindushoones, mis avati 2017. a. sügisel. Maja ühendab endas nii Lego ajaloo kui ka praeguse hetke. Võimalus valida, kas soovite külastada esindusmaja tasuta või tasulisi alasid. Tasulises alas asub näiteks Lego muuseum, kus väljas ka päris esimesed tooted, mis Lego nime all valmisid. Sealt edasi suundume miljonite klotside mängumaale ehk Legolandi parki. Lego pereäri on taanlaste au ja uhkus ning Billundis asuv Legoland on külastajatele avatud juba aastast 1968. Legolandi parke on avatud mujalgi maailmas, kuid kuna Lego sünnilugu on alguse saanud just siit väikesest linnakesest, siis on see kahtlemata tähelepanuväärseim omasuguste parkide seas. Igal algaval hooajal rajatakse Legolandi juurde uusi temaatilisi alasid, atraktsioone, uusi ehitisi. Legolandis jagub tegevust ja avastamist alates päris pisikestest kuni vanaemade-vanaisadeni välja. Pered saavad osaleda tuletõrjevõistlustel, mürada veelahingutes piraadilaevadel, sõita kanuuga, lasta endid hirmutada kummitustemajas, end proovile panna Ninjago-maal ja palju-palju muud. Väravapiletiga pääseb Legolandis kõikjale, vaid need lapsed, kes otsustavad endile Legolandi liikluslinnakus juhiload soetada, peavad plastikust kaardile trükitud lubade eest pisut veel rahakotist välja käima. Aga load näevad välja nagu päris! Esimesel päeval jõuab ringi peale teha, kõik atraktsioonid läbi käia ning teisel päeval juba meeldima hakanud kohti uuesti külastada. Legoparki jääme esimesel päeval kuni ala sulgemiseni.

4. PÄEV. LEGOLAND
Hommikusöök rootsi lauas. 
Esimese poole päevast veedame veel Legolandis. Iga perekond saab otsustada, kas on soov jätkata müramist Legolandis. Esimesel päeval jõudsite ehk juba pargile ringi peale teha ja kõik atraktsioonid läbi uudistada. Nüüd saate meeldima hakanud kohti uuesti külastada ja rohketele detailidele tähelepanu pöörata. 

Võimalus on teha Legolandiga ka väike paus ja minna hoopis Legomajja. Legomaja (House of Brick) avati septembris 2017. Billundi linnasüdames asuv mängulise arhitektuuriga Lego esindusmaja teeb suure austusavalduse Lego klotsile ja selle ajaloole. Maja fassaadi mööda on võimalik ronida hoone erinevatele tasanditele, kus peidus mänguplatsid. Keldrikorrusel paiknevas muuseumis on väljas ka Lego pere-ettevõtte esimesed mänguasjad päris algusaegadest. Need polnudki siis veel legoklotsid, vaid hoopis järelveetavad puupardid ja mängurongid. Meisterdamist ja avastamist jagub maja igal korrusel. Võimalik on oma legoehitised muuta ka arvutiekraanidel liikuvateks. Legomaja külastuse jaoks soovitame planeerida vähemalt 4-5 tundi. Seejärel soovijatele Givskudi safaripark, kus võimalus näha loomi looduses. Park avati 1969. aastal ja oli alul tuntud Lõvipargina. Nüüdseks on sinna lisandunud ka palju teisi loomaliike. Iseäranis armastatud on selles pargis gorillapere ja leemurid. Kellel esimesel päeval Legolandist veel isu täis ei saanud, võivad jääda Legolandi terveks teiseks päevaks. Varajastel õhtutundidel hakkame taas sõitma Rootsi poole. Ületame Helsingøris praamiga Öresundi väina. Öömaja Rootsis Helsingborgis.

5. PÄEV. SÕIT LÄBI ROOTSI, LAEVASÕIT STOCKHOLMIST TALLINNASSE
Hommikusöök rootsi lauas. 
Alustame sõitu Stockholmi. Teel teeme peatuse idüllilises Gränna linnakeses, kus kommimeistrid demonstreerivad meile, kuidas valmib Rootsi tuntuim maiustus – punavalgetriibuline pulgakomm polkagris. Tallinki laev väljub Tallinnasse kl 17.30. Võimalus minna sööma õhtusööki (lisatasu eest). Laeval meelelahutust pere pisematele ja suurematele. Ööbimine B-klassi kajutis (2-4 inimest kajutis vastavalt valitud majutusele).

6. PÄEV. SAABUMINE TALLINNASSE.
Hommikusöök laevas rootsi lauas (lisatasu eest). Saabume kl 10.00 Tallinnasse. Sõit Tartusse.

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 24. oktoober 2019
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee