Reisikava 
1. PÄEV. TALLINN – SANKT-PETERBURG
ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisidVarahommikul kell 06:00 väljasõit Tallinnast Estonia teatri vastas asuvast parklast. Piirületus Narva - Ivangorod ja pärast seda algab sõit läbi Ingerimaa. 
Saabumine Sankt-Peterburgi ja esmatutvus linnaga bussiekskursioonil.

Õhtul külastame soovijatega Strogonovi palees asuvat Vahakujude muuseumi. Tutvume lähemalt Romanovite perekonna esindajatega, Venemaa valitsejatega. Ööbime kahel järgneval ööl St. Peterburgis.
 
2. PÄEV. ERMITAAŽ JA LINNAEKSKURSIOON, TSARSKOJE SELO
Hommikusöök. 
Kaasani katedraal, 1812. aasta sõja kangelastele pühendatud imposantne sakraalhoone Nevski prospektil. 
Ermitaaž on maailma suurimaid kunstimuuseume, mis asub kunagistes keiserlikes paleedes. Omavahel galeriidega ühendatud hoonetes paiknevas muuseumis on ühtekokku üle kolme miljoni eksponaadi. On öeldud, et kui seisatada iga eksponaadi ees ühe minuti, kuluks kogu muuseumiga tutvumiseks 70 aastat. Luksuslikud paraadsaalid ja 19. sajandi interjöörid Talvepalees – keiserlikus talveresidentsis. 

Vaba aeg Peterburi südalinnas ja võimalus külastada muuseume ja vaatamisväärsusi: Senati väljak ja Vaskratsanik, Iisaku katedraal, Paleeväljaku ansambel ja Aleksandri sammas, Moika kaldapealne, Spas na Krovi (Verelunastuse) kirik sadade mosaiikidega.

Edasi suundume Tsarskoje Selosse, et külastada barokkarhitektuuri šedöövrit Katariina paleed. Toretsevad fassaadid ja kullatud kuplid harmoneeruvad rahuliku inglise stiilis pargi melanhoolse meeleoluga. Katariina lossis saab imetleda suurejoonelisi paraadsaale, muuhulgas ka maailmaimeks nimetud Merevaigutuba. Tagasisõit Sankrt Peterburgi. Soovijaile õhtusöök stiilses restoranis koos folkloorikavaga.
 
ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid3. PÄEV. LAEVAEKSKURSIOON - PETERHOF, SÕIT TALLINNASSE
Hommikusöök. Soovijatele meeleolukas laevaekskursioon Neeval ja kanalitel.

Sõidame keiserlikku suveresidentsi Peterhoffi Soome lahe kaldal. Maailma kaunimaid pargi- ja lossiansambleid, kus 18.-19. sajandi arhitektuur, pargikujundus ja skulptuurid – purskkaevud on elegantselt sobitatud maastikuga. Peterhofis uus palee ja luksuslik Merekanali kaskaad kümnete kullatud skulptuuride ja rütmiliste purskkaevudega. Venemaa võitu Põhjasõjas sümboliseeriv Simsoni purskkaev, kus vesi võib tõusta kuni 12 meetri kõrgusele. Mõnusalt intiimne Monplaisiri park ja paleed. Siin võib leida elevust pakkuvaid purskkaeve šutniki, mis võivad ettevaatamatu uudistaja ootamatult märjaks kasta. Pärastlõunal alustame kojusõitu. Saabumine Eestisse hilisõhtul.

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 18. september 2018
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee