Reisikava 
1. PÄEV. LEND TALLINN - MOSKVA
Kohtume Tallinna lennujaamas kl 09.40. Otselend Tallinn - Moskva kl 11.35-13.10 (NB! Kohalikud ajad. Palun kontrollige lennuaega paar päeva enne reisi). 
Lennujaamas ootab meid kohalik giid ja buss. Teeme bussiga üldtutvustava linnaekskursiooni mööda Moskvat. Sõidame ka Vorobjovõ gorõ (Varblasemäe) vaateplatvormi juurde linnapanoraami imetlema. Üle küngaste kõrgub Moskva Riikliku Ülikooli peahoone - “stalinistliku gootika pulmatort”. Majutus järgnevad 3 ööd Belorusskaja vaksali lähedal.

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid2. PÄEV. LINNAEKSKURSIOON
Hommikusöök. 
Päev koos kohaliku giidiga. Sel päeval kasutame transpordiks Moskva metrood, et oleks võimalik kiiresti liikuda. Maailmas on vähe allmaaraudteid, mis on omaette kunstiteosed ja lausa kunstilised vaatamisväärsused. Moskva oma on üks neist. Esimene lõik avati 1935. aastal. 

Sõidame metrooga Punasele väljakule. Tohutusuur väljak, Moskva süda juba 12. sajandist. Kunagi on siin kaubeldud ja tänapäeval peetakse kõikide pidupäevade paraadid. Siin asuvad Lenini mausoleum, Kremli müüri ääres olev kuulsuste matmispaik, Ajaloomuuseum, pisike Kaasani Jumalaema katedraal, Ülestõusmise värav ja Venemaa suurim kaubamaja GUM. Külastame Venemaa sümbolit Vassili Blažennõi katedraali. See on suurim kirik Venemaal. Ekskursioon võimsate müüride ja tornidega ümbritsetud linna südames - Kremlis. Kremli territooriumil näeme: Uspenski katedraali, Patriarhi paleed, Blagoveštšenski katedraali, Ivan Suure kellatorni, Tsaar-Suurtükki jne. Külastame Relvapalatit, kus säilitatakse kuulsaid aardeid. Seejärel teeme jalutuskäigu 2017 aasta sügisel avatud Zarjadje pargis. See on Kremli ja Moskva jõe vahel 13 hektaril laiuv roheline oaas, kus üle jõekalda ulatub V-tähe kujuline sild. Parki on istutatud väga palju taimi kogu Venemaalt. Võite külastada ka kolmest klaaskatusega kaarhallist koosnevat suursugust kaubamaja GUMi, mis on ehitatud 19. saj. vanavene taassünni-stiilis. Õhtul metrooga tagasi hotelli.

3. PÄEV. LINNAEKSKURSIOON
Hommikusöök. Päeva alustame koos kohaliku giidiga. Ka sel päeval liikleme metrooga. 
Külastame suurepärast muuseumi, tõelist kunsti varakambrit - Tretjakovi galeriid (ettetellimisel, tasumine enne reisi). See on kuulus oma vana vene maalikunsti esindusliku kogu poolest. Vaba aeg lõunasöögiks. 
Jalutuskäik nostalgilisel Arbatil. Nimetus Arbat on tuletis araabia-türgi päritolu sõnast rabat, mis tähistab eeslinna. See võeti kasutusele 15. sajandil tähistamaks kogu suurt maa-ala, mis paiknes Kremlist lääne pool. Siis elasid seal tsaari käsualused tarbekunstnikud, puusepad ja tallmeistrid. Seejärel ehitasid siia oma majad hoopis ülikud, jõukad aadliperekonnad. 19. sajandil asustasid Vana Arbatti vene vaimuinimesed – kirjanikud, kunstnikud, luuletajadja muud intellektuaalid. Siinkandis leidub ajaloolisi kirikuid, palkmaju ja muid arhitektuurilisi pärle. Vana Arbatti palistavad butiigid, vanakraami- ja suveniiripoed ning tänavakohvikud. Ehk on võimalik sel õhtul minna teatrisse. Kui ilmuvad etenduste graafikud, saab teada. Õhtul võimalik minna Moskva jõel laevasõidule.

4. PÄEV. LEND MOSKVA - TALLINN
Hommikusöök. Paigutame pagasi hotelli hoiuruumi. Vaba aeg linnas muuseumidega tutvumiseks. Transfeer lennujaama hotelli juurest. Lend Moskva - Tallinn kl 18.10-19.50 (NB! Kohalikud ajad. Palun kontrollige lennuaega paar päeva enne reisi). Reis lõpeb Tallinna lennujaamas.

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 22. oktoober 2018
citybreak.ee messireisid.ee spabreak.ee